La Némerie
Rumah desa di Vivoin
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk La Némerie





Nikmati kunjungan ke Vivoin dengan penginapan di La Némerie. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan Eropah setiap hari dari 7:00 hingga 10:00. Teres dan taman merupakan sorotan lain.
Ulasan
1010 daripada 10
Luar biasa
Kemudahan popular
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
Kemudahan utama (4)
Kemudahan utama (4)
- Pengemasan (atas permintaan)
- Teres
- Taman
- Meja/kaunter hadapan waktu terhad
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Comfort Double Room

Comfort Double Room
- 14 meter persegi
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Lihat semua foto untuk Comfort Room

Comfort Room
- Pemandangan taman
- 1 bilik tidur
- Boleh menampung 2
- 1 Katil Ratu (Queen)
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

B&B HOTEL Alençon Nord
Valframbert
B&B HOTEL Alençon Nord
Valframbert
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 446 ulasan
8.0
Sangat Baik
446 ulasan
Harga ialah RM248
RM248
RM281 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Campanile NATURE - Alençon
Cerise
Campanile NATURE - Alençon
Cerise
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.2 daripada 10, Hebat, 80 ulasan
9.2
Hebat
80 ulasan
Harga ialah RM300
RM300
RM341 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Hôtel Inn Design & Restaurant Alençon
Valframbert
Hôtel Inn Design & Restaurant Alençon
Valframbert
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
7.6 daripada 10, Baik, 445 ulasan
7.6
Baik
445 ulasan
Harga ialah RM268
RM268
RM304 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Sep - 21 Sep

BRIT HOTEL CONFORT ALENCON
Alencon
BRIT HOTEL CONFORT ALENCON
Alencon
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 121 ulasan
9.6
Luar Biasa
121 ulasan
Harga ialah RM411
RM411
RM463 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Sep - 16 Sep

Logis Hotel des Ducs
Alencon
Logis Hotel des Ducs
Alencon
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Larangan merokok
9.0 daripada 10, Hebat, 75 ulasan
9.0
Hebat
75 ulasan
Harga ialah RM586
RM586
RM656 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Sep - 16 Sep

ibis Alencon
Alencon
ibis Alencon
Alencon
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Bilik bersambung tersedia
- Meja depan 24/7
8.6 daripada 10, Terbaik, 294 ulasan
8.6
Terbaik
294 ulasan
Harga ialah RM326
RM326
RM370 jumlah
termasuk cukai & fi
30 Ogo - 31 Ogo

Château de Saint Paterne
Saint-Paterne
Château de Saint Paterne
Saint-Paterne
- Kolam renang
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
9.6 daripada 10, Luar Biasa, 85 ulasan
9.6
Luar Biasa
85 ulasan
Harga ialah RM812
RM812
RM900 jumlah
termasuk cukai & fi
22 Sep - 23 Sep

Hôtel Restaurant Le Hussard
Alencon
Hôtel Restaurant Le Hussard
Alencon
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bar
- Larangan merokok
7.6 daripada 10, Baik, 65 ulasan
7.6
Baik
65 ulasan
Harga ialah RM305
RM305
RM349 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Ogo - 28 Ogo

Résidence b’o cottage- b’o resort thermal & spa
Bagnoles-de-l'Orne
Résidence b’o cottage- b’o resort thermal & spa
Bagnoles-de-l'Orne
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 678 ulasan
9.0
Hebat
678 ulasan
Harga ialah RM259
RM259
RM312 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Hôtel de La Poste
Le Mele-sur-Sarthe
Hôtel de La Poste
Le Mele-sur-Sarthe
- Mesra haiwan kesayangan
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
9.2 daripada 10, Hebat, 55 ulasan
9.2
Hebat
55 ulasan
Harga ialah RM450
RM450
RM502 jumlah
termasuk cukai & fi
8 Sep - 9 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

5 lieu-dit La Némerie, Vivoin, Sarthe, 72170
Tempat berdekatan
- Gereja Beaumont-sur-Sarthe - 6 min memandu - 4.8 km
- Château of Beaumont-sur-Sarthe - 6 min memandu - 5.5 km
- Taman Awam Beaumont-sur-Sarthe - 6 min memandu - 5.5 km
- Taman Semula Jadi Wilayah Normandie-Maine - 14 min memandu - 16.1 km
- Golf Alencon-en-Arconnay - 22 min memandu - 25.6 km
Bergerak
- Le Mans (LME-Arnage) - 38 min memandu
- Stesen Teillé - 12 min memandu
- Stesen La Hutte-Coulombiers - 15 min memandu
- Stesen Vivoin Beaumont - 29 min berjalan kaki
Restoran
- aux mille pizzas - 4 min memandu
- Etoile de Beaumont - 4 min memandu
- La p'tite poz - 5 min memandu
- Vandel Vincent - 10 min memandu
- Le Relais Saint Georges - 8 min memandu
Tentang hartanah ini
La Némerie
- Nikmati kunjungan ke Vivoin dengan penginapan di La Némerie. Manfaat percuma termasuk Wi-fi, letak kenderaan sendiri, dan sarapan Eropah setiap hari dari 7:00 hingga 10:00. Teres dan taman merupakan sorotan lain.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 5 bilik
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
- Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
- Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 15:00 - 21:00
- Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
- Jika anda merancang untuk tiba selepas 21:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 18
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan Eropah percuma setiap pagi 7:00–10:00
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
Kemudahan
- Taman
- Teres
- Perabot luar
Kemudahan bilik
Kekal terhubung
- Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)
Lain-lain
- Atas permintaan
- Kemasukan kunci mudah alih
- Buku panduan/pengesyoran
- Peta tempatan
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.65 seorang semalam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 18 tahun.
Pengubahsuaian dan penutupan
Hartanah ini ditutup dari 5 Julai 2026 hingga 17 Jun 2028 (tarikh tertakluk kepada perubahan).
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima wang tunai.
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 1000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Soalan lazim
Adakah La Némerie dibuka pada masa ini?
Hartanah ini ditutup dari 5 Julai 2026 hingga 17 Jun 2028 (tarikh tertakluk kepada perubahan).
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di La Némerie?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di La Némerie?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di La Némerie?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di La Némerie dan kawasan berdekatan?
La Némerie mempunyai taman.