Sundown Resort

Kelas hartanah: 2
Hotel di Noida

Pilih tarikh untuk melihat harga

Nikmati kunjungan ke Noida dengan penginapan di Sundown Resort. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Ulasan

2.0 daripada 10

Kemudahan popular

  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (3)

  • Pengemasan harian
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan
  • Pengemasan harian
  • TV skrin rata
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM210
RM221 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Lofte Studio Room

  • Pemandangan taman
  • 46 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)

Saphira 2 BHK Family Suite Room

  • Pemandangan taman
  • 129 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 6
  • 2 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Raja

Imperium Private Pool Room

  • 88 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Raja

Vienna Jacuzzi Bath Room

  • 102 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King) dan 1 Katil Sofa Raja

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Sundown Resort, Noida, UP, 201304

Tempat berdekatan

  • Amity University - 22 min memandu - 12.4 km
  • Bandar Filem Noida - 25 min memandu - 15.6 km
  • Pusat Ekspo India - 26 min memandu - 16.3 km
  • Pasar Atta - 27 min memandu - 17.7 km
  • Pari Chowk - 28 min memandu - 18.1 km

Bergerak

  • Ghaziabad (HDO-Hindon) - 79 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Noida (DXN) - 83 min memandu
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) - 92 min memandu
  • Stesen New Delhi Tuglakabad - 25 min memandu
  • Stesen New Delhi Okhla - 25 min memandu
  • Stesen New Delhi Lajpat Nagar - 25 min memandu

Restoran

  • ‪Anardana Max Square Noida - ‬8 min memandu
  • ‪Starbucks - ‬10 min memandu
  • ‪KFC - ‬9 min memandu
  • ‪Say Fontina - ‬8 min memandu
  • ‪Daryaganj - ‬10 min memandu

Tentang hartanah ini

Sundown Resort

  • Nikmati kunjungan ke Noida dengan penginapan di Sundown Resort. Faedah percuma termasuk Wi-fi dan letak kenderaan sendiri.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 10 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 15:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Kemudahan hartanah

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV skrin rata
  • Saluran TV satelit
  • Netflix
  • Perkhidmatan penstriman

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara dan sistem pemanasan
  • Kipas siling

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Aktiviti untuk dinikmati

  • Balkoni
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Meja
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti))

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima wang tunai.

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Sundown Resort?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Sundown Resort?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Sundown Resort?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah Sundown Resort mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap bilik menampilkan balkoni.

Ulasan

Sundown Resort Ulasan

2.0

2.0

Kebersihan

2.0

Kemudahan

4.0

Kakitangan & perkhidmatan

2.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

This place is nothing like shown on photos and google reviews, People roaming around with beer bottles and cigarettes in their hand. It's really a nightmare for family and kids. The pool was dirty with worms crawling. For couple horse riding, they have 1 horse so couples need to go seperately 😆. I don't know how they managed to keep such high rating on Google and charging exorbitant price for nothing, I went with family and checked out within 3 hours. Never go.