Seluruh pangsapuri

Elrea Living 2

Hartanah 4.0 bintang
Pangsapuri dalam jarak berjalan dari Pusat Membeli-belah Toptani

Pilih tarikh untuk melihat harga

Elrea Living 2 terletak di lokasi yang strategik, dengan hanya 10 minit berjalan kaki dari Pusat Membeli-belah Toptani dan Medan Skanderbeg. Pangsapuri menampilkan kemudahan seperti dapur, disertakan dengan balkoni dan pembancuh kopi espreso.

Ulasan

9.4 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
  • Dapur
  • Kemudahan dobi
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kawasan istirahat

Kemudahan utama (4)

  • 2 pangsapuri
  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
  • Penyaman udara

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Dapur
  • Bilik bercantum/bersebelahan tersedia
  • Bilik mandi persendirian
  • Tempat makan berasingan
  • Tempat duduk berasingan
  • Televisyen
Harga semasa ialah RM432
RM471 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 2 daripada 2 bilik

Comfort Apartment, 1 Bedroom, Balcony, City View

  • Pemandangan gunung
  • 60 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Bujang XL

Panoramic Apartment, 1 Bedroom, Balcony, City View

  • Pemandangan gunung
  • 60 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Sofa Bujang XL

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tirana, Qarku i Tiranës

Tempat berdekatan

  • Pazari i Ri - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pusat Membeli-belah Toptani - 3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Parlimen Tirana - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Medan Skanderbeg - 5 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Kementerian Pertahanan - 8 min berjalan kaki - 0.7 km

Bergerak

  • Tirana (TIA-Lapangan Terbang Antarabangsa Nene Tereza) - 41 min memandu
  • Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang (surcaj)

Restoran

  • ‪Dua - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Mulliri Vjeter - ‬3 min berjalan kaki
  • Kafe Europa
  • ‪Café Botanica - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪OPA - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Elrea Living 2

  • Elrea Living 2 terletak di lokasi yang strategik, dengan hanya 10 minit berjalan kaki dari Pusat Membeli-belah Toptani dan Medan Skanderbeg. Pangsapuri menampilkan kemudahan seperti dapur, disertakan dengan balkoni dan pembancuh kopi espreso.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hartanah

    • 2 pangsapuri
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk tanpa sentuh tersedia
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan); untuk pengaturan pengambilan, tetamu mesti menghubungi hartanah 24 jam sebelum tiba, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan
    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; hos anda akan menyambut anda
    • Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan pasport anda selepas membuat tempahan
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 10:30, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Hartanah ini menguatkuasakan waktu senyap bermula dari 22:00 hingga 9:00
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)
PETS

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah
DONE

Transit

    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan permintaan ((tersedia 24 jam))*

Kemudahan hartanah

Internet

  • Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada parkir tersedia di tapak hartanah
  • Pengangkutan pergi-balik ulang-alik lapangan terbang 24 jam (surcaj)
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang pada waktu yang dijadualkan, atas permintaan

Dapur

  • Peti sejuk (saiz penuh)
  • Dapur
  • Ketuhar
  • Pembancuh kopi espreso
  • Cerek elektrik
  • Tisu
  • Peti sejuk beku
  • Pembakar Roti
  • Pembancuh kopi/teh

Tempat makan

  • Meja makan

Bilik tidur

  • Cadar katil disediakan

Bilik mandi

  • Pancuran mandi
  • Pengering rambut
  • Syampu
  • Tuala disediakan
  • Tisu tandas
  • Selipar

Ruang tamu

  • Ruang makan
  • Tempat duduk

Hiburan

  • TV 40 inci dengan perkhidmatan kabel

Kawasan luar

  • Balkoni

Dobi

  • Mesin basuh
  • Sabun pencuci
  • Berdekatan kedai dobi layan diri

Keselesaan

  • Penyaman Udara
  • Sistem pemanasan

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang boleh diakses
  • Lif
  • Tanjakan pintu masuk depan
  • Lantai kayu keras di bilik
  • Karpet cerucuk tinggi di dalam bilik
  • Boleh diakses guna kerusi roda (terhad)
  • Laluan ke lif yang boleh diakses dengan kerusi roda

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pengemasan (atas permintaan)
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Seterika/papan seterika
  • Tuala salinan (atas permintaan)
  • Cadar katil salinan (atas permintaan)
  • Air botol percuma

Sorotan lokasi

  • Berhampiran spa kesihatan atau kecantikan
  • Berhampiran hospital
  • Berhampiran ruang beli-belah

Aktiviti menarik

  • Kasino berhampiran

Ciri-ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
  • Alat pertolongan cemas
  • Sistem keselamatan
  • Lampu luar

Umum

  • 2 bilik
  • Hiasan unik
  • Perabot unik
  • Terdapat bilik bercantum/bersebelahan

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 1.46 seorang semalam

Kemudahan tambahan

  • Perkhidmatan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR17 setiap kenderaan (sehala, Maksimum seramai 4 orang)
  • Pengemasan ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak EUR 15 sehari

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini mempunyai bilik bercantum/bersebelahan, yang tertakluk pada ketersediaan dan boleh diminta dengan menghubungi hartanah menggunakan nombor pada pengesahan tempahan.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah dilarang sama sekali.
Penyewa untuk jangka masa panjang dialu-alukan.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya sistem keselamatan, alat pertolongan cemas dan lampu luar di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah M61425079C

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Elrea Living 2?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Elrea Living 2?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Elrea Living 2.

Adakah perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang ditawarkan oleh Elrea Living 2?

Ya, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang tersedia. Caj adalah sebanyak EUR17 setiap kenderaan sehala.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Elrea Living 2?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 11:00. daftar masuk dan daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Adakah Elrea Living 2 mempunyai dapur atau dapur kecil?

Ya, terdapat dapur kecil yang turut menyertakan pembancuh kopi espreso, pembancuh kopi/teh dan pembakar roti.

Adakah Elrea Living 2 mempunyai ruang persendirian terbuka?

Ya, setiap pangsapuri menampilkan balkoni.

Apakah suasana di sekitar Elrea Living 2?

Elrea Living 2 terletak sejauh 4 minit berjalan kaki dari Pusat Membeli-belah Toptani dan 5 minit berjalan kaki dari Medan Skanderbeg.

Ulasan

9.4

Luar Biasa