RestArt Boutique Hotel

Kelas hartanah: 3
Hotel Dilijan dengan restoran dan bar/ruang istirahat

Pilih tarikh untuk melihat harga

RestArt Boutique Hotel ialah pilihan penginapan yang bagus di Dilijan. Anda boleh menjamu selera di kedai kopi/kafe atau bersantai di penghujung hari dengan minuman dari bar/ruang istirahat.

Ulasan

9.0 daripada 10
Hebat

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Bar
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan sekali sepenginapan
  • Restoran dan bar/ruang istirahat
  • Sarapan disediakan
  • Kedai kopi/kafe
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Perpustakaan
  • Pendiangan di lobi
  • Ruang tamu bersama
  • Tempat simpanan bagasi
  • Dewan bankuet

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Peti sejuk
  • Bilik mandi persendirian
  • Haiwan kesayangan dibenarkan
  • Pengemasan terhad
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Bilik kalis bunyi

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Double Room

  • 30 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Single Room, Balcony, Courtyard View

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Twin Room, Balcony, Mountain View

  • Pemandangan gunung
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
10th street, Dilijan, Tavush Province, 3907

Tempat berdekatan

  • Taman Negara Dilijan - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Biara Haghartsin - 6 min memandu - 5.7 km
  • Pusat Bersejarah Dilijan - 9 min memandu - 10.1 km
  • Stadium Bandar Dilijan - 10 min memandu - 10.8 km
  • Biara Sevanavank - 39 min memandu - 43.9 km

Restoran

  • ‪Dilijazz Hotel & Restaurant - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪Cafe #2 - ‬8 min memandu
  • ‪Kanach Terev - ‬10 min memandu
  • ‪Ker U Sus - ‬9 min memandu
  • ‪The Kliver - ‬11 min memandu

Tentang hartanah ini

RestArt Boutique Hotel

  • RestArt Boutique Hotel ialah pilihan penginapan yang bagus di Dilijan. Anda boleh menjamu selera di kedai kopi/kafe atau bersantai di penghujung hari dengan minuman dari bar/ruang istirahat.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 10 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah hari, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Jika anda memerlukan visa untuk memasuki negara ini, hartanah anda mungkin dapat membantu menyediakan dokumen sokongan yang perlu untuk mendapatkan visa tersebut*

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan peliharaan dibenarkan menginap dengan percuma

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri selamat, tidak berbumbung percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Kawasan merokok yang ditetapkan (denda dikenakan)

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan pesanan masak (surcaj) setiap hari 8:00–11:00
  • Restoran
  • Bar/ruang istirahat
  • Kedai kopi
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Majlis makan percuma setiap hari

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Perpustakaan
  • Pendiangan di lobi
  • Ruang tamu bersama
  • Dewan bankuet

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Ruang komputer riba
  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Makanan dan minuman

  • Peti Sejuk

Lain-lain

  • Sekali sepenginapan
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Peta tempatan

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Sarapan pesanan masak ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak kira-kira EUR 5 untuk dewasa dan EUR 4 untuk kanak-kanak

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan boleh didapati dengan dikenakan bayaran sebanyak EUR4000.0 sehari

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Jika anda perlukan visa untuk memasuki negara ini, hartanah anda mungkin dapat membantu menyediakan dokumen sokongan yang perlu untuk mendapatkan visa tersebut. Untuk maklumat lebih lanjut, anda boleh menghubungi hartanah menggunakan butiran hubungan yang disertakan dalam pengesahan tempahan anda. Hartanah tersebut mungkin mengenakan bayaran untuk bantuan ini walaupun anda terpaksa membatalkan tempahan anda. Segala persiapan adalah antara hartanah dan diri anda semata-mata.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di RestArt Boutique Hotel?

Ya, haiwan kesayangan menginap secara percuma.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di RestArt Boutique Hotel?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di RestArt Boutique Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Adakah terdapat restoran di RestArt Boutique Hotel atau kawasan berdekatan?

Ya, terdapat restoran di tapak hartanah.

Apakah suasana di sekitar RestArt Boutique Hotel?

RestArt Boutique Hotel terletak cuma sejauh 5 minit berjalan kaki dari Taman Negara Dilijan.

Ulasan

RestArt Boutique Hotel Ulasan

9.0

Hebat

9.0

Kebersihan

9.0

Kemudahan

9.0

Kakitangan & perkhidmatan

9.0

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

아침식사를 원하는 것들을 만들어 주어서 좋았다. 욕실의 물이 잘 빠지지 않았다.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Overall the experience was good. The highlight was the complimentary breakfast. The rooms were okay. The bed was not good and bathroom needs improvement. For the price paid cannot complain much. Definetely a 3 Star experience.