Switch holiday 9

Rumah tamu di La Spezia

Pilih tarikh untuk melihat harga

Switch holiday 9 ialah pilihan penginapan yang bagus di La Spezia.

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (5)

  • Pengemasan harian
  • Taman
  • Ruang tamu bersama
  • Peti sejuk di kawasan bersama
  • TV di ruang bersama

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Alat memasak, pinggan-mangkuk dan perkakas dapur
  • Taman
  • Pengemasan harian
  • Langsir/tirai gelap terus
  • Kawalan suhu dalam bilik (penyaman udara)
  • Perkhidmatan TV satelit
Harga semasa ialah RM325
RM380 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Classic Double Room

  • 13 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Comfort Triple Room, Balcony

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Basic Double Room Single Use

  • 11 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang XL (Large Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Via bezzecca 9, La Spezia, SP, 19122

Tempat berdekatan

  • Corso Cavour - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Il Faro - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Piazza Garibaldi - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
  • Castello San Giorgio - 16 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Muzium Tentera Laut - 4 min memandu - 1.8 km

Bergerak

  • Stesen La Spezia Centrale - 6 min berjalan kaki
  • Stesen La Spezia Migliarina - 6 min memandu
  • Stesen Vezzano Ligure - 11 min memandu

Restoran

  • ‪C'est Bon - ‬9 min berjalan kaki
  • ‪Antica Osteria Caran - ‬10 min berjalan kaki
  • ‪Bella Napoli Pizzeria - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪L'Osteria della Corte - ‬8 min berjalan kaki
  • ‪Pasticceria Silvana - ‬3 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Switch holiday 9

  • Switch holiday 9 ialah pilihan penginapan yang bagus di La Spezia.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 3 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00
    • Masa daftar keluar adalah 10:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
    • Anda akan diminta untuk memberikan hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan anda selepas membuat tempahan
    • Jika anda merancang untuk tiba selepas 9:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
    • Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 25+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Tiada parkir di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk berkongsi

Perkhidmatan

  • Meja depan maya

Kemudahan

  • Taman
  • Televisyen di ruang bersama
  • Ruang tamu bersama

Kebolehcapaian

  • Tanjakan pintu masuk depan

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara (kawalan suhu)
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Langsir/tirai gelap terus

Segarkan diri

  • Pancuran mandi sahaja
  • Bidet
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 25+ Mbps)

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk/peti sejuk buku saiz penuh
  • Alat memasak, pinggan-mangkuk dan perkakas dapur
  • Mesin basuh pinggan mangkuk

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Peta tempatan

Fi & dasar

Fi mandatori

Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
  • Cukai bandar raya dikenakan: EUR 2.50 seorang semalam, sehingga 5 malam. Cukai ini tidak dikenakan kepada kanak-kanak di bawah usia 16 tahun.

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Semua tetamu, termasuk kanak-kanak, perlu hadir semasa daftar masuk dan menunjukkan pasport atau kad pengenalan bergambar mereka yang dikeluarkan oleh kerajaan.

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit
Urus niaga tunai di hartanah ini tidak boleh melebihi EUR 5000, disebabkan peraturan negara. Untuk butiran lanjut, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat dalam pengesahan tempahan.
Nombor Pendaftaran Hartanah IT011015B4X2UBBJLF

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Switch holiday 9?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Switch holiday 9?

Maaf, tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah di Switch holiday 9.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Switch holiday 9?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 21:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di Switch holiday 9 dan kawasan berdekatan?

Switch holiday 9 mempunyai taman.

Apakah suasana di sekitar Switch holiday 9?

Switch holiday 9 terletak sejauh 6 minit berjalan kaki dari Stesen La Spezia Centrale dan 10 minit berjalan kaki dari Piazza Garibaldi.

Ulasan

Switch holiday 9 Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.8

Kemudahan

9.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

An amazing location every bit the comfort of a great hotel stay, local to the train station amazing for your day trip to Cinque terre!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Its location just off the metro was perfect for our day trips to Cinque terre, quit neighborhood with great coffee and pastries near by. The host was helpful and amazing to deal with, would stay here again for sure.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Alles war perfekt. Sauberkeit und personal sehr nett und problemlos
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

We had a really nice stay! Everything was up to standards and fulfilled our expectations. In addition, we felt our needs was very well acommodated. The people we were in contact with was very nice and easy to communicate with 😊
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa