Hotel Grand United Chinatown

Kelas hartanah: 3
Hotel dengan restoran, berhampiran Pagoda Sule

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Hotel Grand United Chinatown, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pagoda Sule dan Pasar Bogyoke. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Penthouse Restaurant, yang dibuka untuk sarapan, makan tengah hari dan makan malam serta menawarkan pemandangan lautan. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Pagoda Shwedagon.

Ulasan

7.8 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi

Kemudahan utama (12)

  • Pengemasan harian
  • Restoran
  • Perkhidmatan bilik
  • Pusat Perniagaan
  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Stesen komputer
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Katil lipat simpan/tambahan
  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Pembancuh kopi/teh
Harga semasa ialah RM75
RM85 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 3 daripada 3 bilik

Superior Double Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 25 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Double or Twin Room, City View

  • Pemandangan bandar
  • 29 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) ATAU 2 Katil Bujang (Single)
  • Wi-Fi percuma

Suite, 1 Katil Kelamin (Double) (Penthouse Suite with Double Bed)

  • Pemandangan bandar
  • 33 meter persegi
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
No. 621, Maharbandoola Road, Corner of Bo Ywe St, Latha Township, Yangon, 11131

Tempat berdekatan

  • Daerah Pusat Perniagaan - 1 min berjalan kaki - 0.0 km
  • Junction City - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Pasar Bogyoke - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Pagoda Sule - 12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Dewan Bandar Raya Yangon - 12 min berjalan kaki - 1.1 km

Bergerak

  • Yangon (RGN-Yangon Intl.) - 53 min memandu
  • Stesen Kereta Api Sentral Yangon - 23 min berjalan kaki
  • Pengangkutan ulang-alik ke lapangan terbang (surcaj)

Restoran

  • ‪19th Street - ‬3 min berjalan kaki
  • ‪A150 Chinatown Bistro 唐人街小酒館 - ‬6 min berjalan kaki
  • ‪TOMO Sushi - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪18th Street Satay - ‬5 min berjalan kaki
  • ‪Aung Ngwe Restaurant - ‬5 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Hotel Grand United Chinatown

  • Apabila anda menginap di Hotel Grand United Chinatown, anda berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Pagoda Sule dan Pasar Bogyoke. Untuk menjamu selera, tetamu boleh ke Penthouse Restaurant, yang dibuka untuk sarapan, makan tengah hari dan makan malam serta menawarkan pemandangan lautan. Selain itu, hotel ini terletak dalam jarak yang singkat dengan menaiki kenderaan dari Pagoda Shwedagon.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 24 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam
    • Daftar masuk/keluar ekspres tersedia
    • Daftar masuk lewat tertakluk kepada ketersediaan
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari
    • Daftar keluar tanpa sentuh tersedia
    • Daftar keluar lewat tertakluk kepada ketersediaan
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18
DONE

Kanak-kanak

    • Sehingga 2 orang kanak-kanak (berumur 13 tahun ke bawah) boleh menginap secara percuma apabila berkongsi bilik dengan ibu bapa atau penjaga, menggunakan peralatan tempat tidur yang sedia ada
    • Tiada katil bayi (katil budak)
DONE

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan atau haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
    • Parkir terhad di tapak hartanah
DONE

Transit

    • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan permintaan ((tersedia 24 jam))*
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Restoran
  • Perkhidmatan bilik (waktu terhad)

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Kanak-kanak menginap secara percuma

Bekerja jauh dari rumah

  • Pusat perniagaan
  • Stesen komputer

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Surat khabar percuma di lobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Porter/tukang angkut

Kemudahan

  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Televisyen di ruang bersama

Kebolehcapaian

  • Lif
  • Susur tangan di tangga

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen LED
  • Saluran TV satelit

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Bar mini
  • Pembancuh kopi/teh
  • Cerek elektrik
  • Jubah mandi dan selipar

Tidur dengan nyenyak

  • Katil lipat simpan/tambahan (surcaj)
  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tab mandi atau pancuran
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Meja
  • Surat khabar percuma
  • Wi-fi percuma
  • Telefon

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Ciri istimewa

Tempat Makan

Penthouse Restaurant - restoran yang menghadap lautan dan taman ini menyajikan sarapan, makan tengah hari dan makan malam. Dibuka setiap hari

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Perkhidmatan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang ditawarkan dengan caj tambahan sebanyak USD30000 setiap kenderaan (perjalanan pergi balik)
  • Daftar keluar lewat boleh diaturkan dengan caj tambahan (tertakluk pada ketersediaan)
  • Caj Kad kredit tertakluk kepada caj tambahan

Kanak-kanak & katil tambahan

  • Katil lipat simpan tersedia dengan caj tambahan

Dasar

Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hanya tetamu berdaftar yang dibenarkan dalam bilik tamu.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api, pengesan asap, sistem keselamatan, dan alat pertolongan cemas di tapak.
Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Grand United Chinatown
Grand United Chinatown Yangon
Grand United Hotel
Hotel Grand United
Hotel Grand United Chinatown
Hotel Grand United Chinatown Yangon
Grand United
Hotel Grand United (Chinatown) Yangon
Grand United Chinatown Yangon
Hotel Grand United (Chinatown)
Hotel Grand United Chinatown Hotel
Hotel Grand United Chinatown Yangon
Hotel Grand United Chinatown Hotel Yangon

Soalan lazim

Adakah Hotel Grand United Chinatown menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Hotel Grand United Chinatown mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hotel Grand United Chinatown?

Maaf, haiwan kesayangan dan haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Hotel Grand United Chinatown?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Ruang parkir mungkin terhad.

Adakah perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang ditawarkan oleh Hotel Grand United Chinatown?

Ya, pengangkutan ulang-alik lapangan terbang tersedia. Caj adalah sebanyak USD30000 setiap kenderaan perjalanan pergi balik.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hotel Grand United Chinatown?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 12:00 tengah malam. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari. Daftar keluar lewat tersedia dengan caj sebanyak (tertakluk kepada ketersediaan). Daftar masuk dan daftar keluar ekspres serta daftar keluar tanpa sentuh tersedia.

Apakah aktiviti yang tersedia di Hotel Grand United Chinatown dan kawasan berdekatan?

Tempat yang disyorkan untuk dilawati termasuk Pagoda Sule (11-min walk), Pasar Bogyoke (12-min walk) dan Pagoda Shwedagon (2.1 mi).

Adakah terdapat restoran di Hotel Grand United Chinatown atau kawasan berdekatan?

Ya, Penthouse Restaurant menawarkan pemandangan taman.

Apakah suasana di sekitar Hotel Grand United Chinatown?

Hotel Grand United Chinatown terletak di Pusat Bandar Yangon, sejauh 8 minit berjalan kaki dari Junction City dan 11 minit berjalan kaki dari Pagoda Sule.