Mon Petit Hotel
Kelas hartanah: 2.5
Hotel Villa Carlos Paz dengan kolam renang tertutup
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Mon Petit Hotel





Nikmati kunjungan ke Villa Carlos Paz dengan penginapan di Mon Petit Hotel. Tetamu boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam atau berenang-renang di kolam renang tertutup atau kolam renang terbuka bermusim.
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Gimnasium
Kemudahan utama (5)
Kemudahan utama (5)
- Kolam renang tertutup
- Pusat kecergasan
- Kolam renang terbuka bermusim
- Penyaman udara
- Taman
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- Ruang tamu
- Taman
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kolam renang terbuka bermusim
- Kolam renang tertutup
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Hotel Presidente
Villa Carlos Paz
Hotel Presidente
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Mesra haiwan kesayangan
- Parkir tersedia
6.4 daripada 10, 5 ulasan
6.4
5 ulasan
Harga ialah RM240
RM240
RM240 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo

Gran Turin Hotel
Villa Carlos Paz
Gran Turin Hotel
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
Harga ialah RM183
RM183
RM183 jumlah
28 Ogo - 29 Ogo

Piazza Hotel
Villa Carlos Paz
Piazza Hotel
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 4 ulasan
8.0
Sangat Baik
4 ulasan
Harga ialah RM463
RM463
RM463 jumlah
31 Ogo - 1 Sep

Wooden Hotel
Villa Carlos Paz
Wooden Hotel
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
8.6 daripada 10, Terbaik, 46 ulasan
8.6
Terbaik
46 ulasan
Harga ialah RM206
RM206
RM206 jumlah
27 Sep - 28 Sep

hotel Golden Ross Resort
Villa Carlos Paz
hotel Golden Ross Resort
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Wi-Fi percuma
6.0 daripada 10, 1 ulasan
6.0
1 ulasan
Harga ialah RM215
RM215
RM215 jumlah
25 Sep - 26 Sep

Gran Hotel Las Lajas
Villa Carlos Paz
Gran Hotel Las Lajas
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
6.0 daripada 10, 1 ulasan
6.0
1 ulasan

Eleton Resort & SPA
Villa Carlos Paz
Eleton Resort & SPA
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 118 ulasan
8.2
Sangat Baik
118 ulasan
Harga ialah RM376
RM376
RM376 jumlah
31 Ogo - 1 Sep

Savannah Cordoba Hotel
Centro
Savannah Cordoba Hotel
Centro
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Bar
6.6 daripada 10, 92 ulasan
6.6
92 ulasan
Harga ialah RM168
RM168
RM168 jumlah
10 Sep - 11 Sep

Plaza Real Suites Hotel
Rosario Centro
Plaza Real Suites Hotel
Rosario Centro
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Spa
- Mesra haiwan kesayangan
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 202 ulasan
8.2
Sangat Baik
202 ulasan
Harga ialah RM357
RM357
RM357 jumlah
28 Ogo - 29 Ogo

Aparts de la Villa
Villa Carlos Paz
Aparts de la Villa
Villa Carlos Paz
- Kolam renang
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
Harga ialah RM211
RM211
RM332 jumlah
30 Ogo - 31 Ogo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Av. Libertad 285, Villa Carlos Paz, Córdoba
Tempat berdekatan
- Tepi Carlos Paz - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
- Jambatan Uruguay - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- Gereja Nuestra Señora del Carmen - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
- La Casa de Casper - 13 min berjalan kaki - 1.1 km
- Kompleks Aerosilla Carlos Paz - 15 min berjalan kaki - 1.3 km
Bergerak
- Córdoba (COR-Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L.V. Taravella Intl.) - 36 min memandu
- Stesen Argüello - 25 min memandu
- Stesen Rodríguez del Busto - 25 min memandu
- Stesen San Roque - 28 min memandu
Restoran
- La Churrasquita - 13 min berjalan kaki
- Zebra Club - 16 min berjalan kaki
- McDonald's - 10 min berjalan kaki
- El Triangulo - 6 min berjalan kaki
- Montebello | Mirador Resto & Cafe - 12 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Mon Petit Hotel
- Nikmati kunjungan ke Villa Carlos Paz dengan penginapan di Mon Petit Hotel. Tetamu boleh mengunjungi pusat kecergasan untuk bersenam atau berenang-renang di kolam renang tertutup atau kolam renang terbuka bermusim.
Sekilas pandang
Saiz hotel
- 20 bilik
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 14:00
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Sarapan percuma
Aktiviti menarik
- Tenis
Kemudahan
- Taman
- Pusat kecergasan
- Kolam renang tertutup
- Kolam renang terbuka bermusim
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara dan sistem pemanasan
Aktiviti untuk dinikmati
- Ruang tamu/duduk berasingan
Fi & dasar
Fi mandatori
Anda akan diminta oleh pihak hartanah untuk membayar caj yang berikut semasa daftar masuk atau daftar keluar. Fi mungkin termasuk cukai yang berkenaan:
- Anda mungkin diperlukan membayar caj yang berikut di hartanah: Cukai Nilai Tambah Argentina (VAT) pada kadar 21%. Pengecualian VAT tersedia kepada pengembara yang mengemukakan pasport asing atau ID asing bersama dengan resit masuk imigresen yang dikeluarkan oleh Direktorat Migrasi Nasional dan yang membayar dengan kad bukan Argentina atau melalui pindahan bank dari luar Argentina. Pengecualian ini terpakai hanya untuk penginapan, termasuk tempahan yang termasuk sarapan.
Dasar
Juga dikenali sebagai
Mon Petit Hotel Villa Carlos Paz
Mon Petit Villa Carlos Paz
Mon Petit Hotel Villa Carlos Paz Argentina - Province Of Cordoba
Mon Petit Hotel Hotel
Argentina - Province Of Cordoba
Mon Petit Hotel Villa Carlos Paz
Mon Petit Hotel Hotel Villa Carlos Paz
Soalan lazim
Adakah kolam tersedia di Mon Petit Hotel?
Ya, terdapat kolam renang tertutup dan kolam renang terbuka bermusim.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Mon Petit Hotel?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Mon Petit Hotel?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Mon Petit Hotel?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 14:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Mon Petit Hotel dan kawasan berdekatan?
Perbaiki kemahiran anda di gelanggang tenis. Nikmati aktiviti renang di kolam renang tertutup atau gunakan kemudahan lain di hotel ini, yang menyertakan kolam renang terbuka bermusim dan pusat kecergasan. Mon Petit Hotel turut mempunyai taman.
Apakah suasana di sekitar Mon Petit Hotel?
Mon Petit Hotel terletak sejauh 7 minit berjalan kaki dari Tepi Carlos Paz dan 11 minit berjalan kaki dari Jambatan Uruguay.