Hospedaje Solymar I Sarie Bay
Kelas hartanah: 1
Hostel terletak hanya beberapa langkah dari Pantai Spratt Bight
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Hospedaje Solymar I Sarie Bay





Hospedaje Solymar I Sarie Bay menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Pantai Spratt Bight.
Ulasan
1010 daripada 10
Luar biasa
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Kemudahan dobi
Kemudahan utama (6)
Kemudahan utama (6)
- Penyaman udara
- Taman
- Perkhidmatan dobi
- Gril barbeku
- Tempat simpanan bagasi
- Meja/kaunter hadapan waktu terhad
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Lihat semua foto untuk Studio Standard with Air Conditioning

Studio Standard with Air Conditioning
- 25 meter persegi
- Boleh menampung 4
- 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Dua Tingkat Kelamin
- Wi-Fi percuma
Hartanah serupa

Viajero San Andres Hostel
San Andrés
Viajero San Andres Hostel
San Andrés
- Mesra haiwan kesayangan
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Bar
7.8 daripada 10, Baik, 151 ulasan
7.8
Baik
151 ulasan
Harga ialah RM257
RM257
RM257 jumlah
2 Sep - 3 Sep

HOTEL VERANO AZUL
San Andrés
HOTEL VERANO AZUL
San Andrés
- Kolam renang
- Sarapan Percuma
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
7.8 daripada 10, Baik, 32 ulasan
7.8
Baik
32 ulasan
Harga ialah RM322
RM322
RM322 jumlah
31 Ogo - 1 Sep

Hotel Nomadic Design
San Andrés
Hotel Nomadic Design
San Andrés
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
7.8 daripada 10, Baik, 23 ulasan
7.8
Baik
23 ulasan
Harga ialah RM136
RM136
RM325 jumlah
31 Ogo - 1 Sep

Villa San Miguel
San Andrés
Villa San Miguel
San Andrés
- Dapur
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Spa
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 92 ulasan
9.4
Luar Biasa
92 ulasan

BEIRUT INN
San Andrés
BEIRUT INN
San Andrés
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Larangan merokok
- Peti sejuk
8.8 daripada 10, Terbaik, 13 ulasan
8.8
Terbaik
13 ulasan
Harga ialah RM363
RM363
RM363 jumlah
8 Sep - 9 Sep

ULTIMO DEL SEMANA
San Andrés
ULTIMO DEL SEMANA
San Andrés
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Kemudahan dobi
- Larangan merokok
6.0 daripada 10, 1 ulasan
6.0
1 ulasan

Hotel Las Lunas
San Andrés
Hotel Las Lunas
San Andrés
- Sarapan Percuma
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
8.4 daripada 10, Sangat Baik, 32 ulasan
8.4
Sangat Baik
32 ulasan

Sea Colors Hotel
San Andrés
Sea Colors Hotel
San Andrés
- Sarapan Percuma
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 378 ulasan
8.0
Sangat Baik
378 ulasan
Harga ialah RM412
RM412
RM412 jumlah
8 Sep - 9 Sep

Aqualina Inn
San Andrés
Aqualina Inn
San Andrés
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
- Meja depan 24/7
- Larangan merokok
8.8 daripada 10, Terbaik, 102 ulasan
8.8
Terbaik
102 ulasan
Harga ialah RM444
RM444
RM444 jumlah
22 Sep - 23 Sep

Kristhal Plaza
San Andrés
Kristhal Plaza
San Andrés
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
7.2 daripada 10, Baik, 49 ulasan
7.2
Baik
49 ulasan
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

#1 a 16-,Cra.16, San Andres, San Andrés, San Andrés y Providencia
Tempat berdekatan
- Pantai Spratt Bight - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
- Jeti Pusat Kebudayaan - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
- Marina Toninos - Dok - 6 min berjalan kaki - 0.6 km
- Paintball San Andres - 9 min berjalan kaki - 0.8 km
- Letrero I love San Andrés - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
Bergerak
- San Andrés (ADZ-Gustavo Rojas Pinilla Intl.) - 9 min memandu
Restoran
- Cafecafé - 1 min berjalan kaki
- Juan Valdez - 1 min berjalan kaki
- Bárbaro - 5 min berjalan kaki
- Restaurante Hotel Casablanca - 4 min berjalan kaki
- Freedom - 2 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Hospedaje Solymar I Sarie Bay
- Hospedaje Solymar I Sarie Bay menawarkan lokasi yang luar biasa, terletak beberapa langkah dari Pantai Spratt Bight.
Sekilas pandang
Tiba/Pulang
- Daftar masuk bermula jam 15:00
- Masa daftar keluar adalah 12:30
Arahan daftar masuk khas
- Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
Kanak-kanak
- Ibu bapa dikehendaki membawa sijil lahir anak dan ID foto*
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Kemudahan hartanah
Makanan dan minuman
- Gril barbeku
Perkhidmatan
- Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
- Perkhidmatan pencucian kering/dobi
- Tempat simpanan bagasi
Kemudahan
- Taman
Kemudahan bilik
Keselesaan di rumah
- Penyaman udara
Makanan dan minuman
- Akses dapur berkongsi
Fi & dasar
Kanak-kanak & katil tambahan
- Jika anda mengembara dengan kanak-kanak, hartanah penginapan anda mungkin menghendaki anda untuk mengemukakan dokumen-dokumen berikut: Ibu bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak di bawah umur 18 tahun mungkin perlu mengemukakan sijil kelahiran kanak-kanak tersebut dan pengenalan (ID) bergambar (pasport untuk bukan warganegara Columbia) semasa daftar masuk. Jika saudara-mara atau penjaga yang sah mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, saudara-mara atau penjaga yang sah berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh kedua ibu bapa dan diperakui oleh notari serta salinan pengenalan (ID) kedua ibu bapa. Jika hanya ibu atau bapa yang mengembara ke Colombia dengan kanak-kanak tersebut, ibu atau bapa berkenaan mungkin perlu mengemukakan kebenaran perjalanan yang ditandatangani oleh ibu atau bapa yang tidak ikut bersama dan diperakui oleh notari. Pelawat yang merancang untuk mengembara dengan kanak-kanak harus berunding dengan pejabat konsulat Colombia sebelum mengembara untuk mendapat panduan selanjutnya.
Dasar
Juga dikenali sebagai
Apartamentos Solymar Islas II Hostal San Andres
Apartamentos Solymar Islas II Hostal
Apartamentos Solymar Islas II San Andres
Hospedaje Solymar I Sarie Bay Hostal
San Andres Hospedaje Solymar I Sarie Bay Hostal
Hostal Hospedaje Solymar I Sarie Bay
Apartamentos Solymar Islas II
Hospedaje Solymar I Sarie Bay Hostal San Andres
Hospedaje Solymar I Sarie Bay San Andres
Hostal Hospedaje Solymar I Sarie Bay San Andres
Hospedaje Solymar I Sarie Bay
Hospedaje Solymar I Sarie Bay San Andrés
Hospedaje Solymar I Sarie Bay Hostel/Backpacker accommodation
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Hospedaje Solymar I Sarie Bay?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Hospedaje Solymar I Sarie Bay?
Anda boleh mendaftar masuk bermula jam 15:00. Masa daftar keluar adalah 12:30.
Apakah aktiviti yang tersedia di Hospedaje Solymar I Sarie Bay dan kawasan berdekatan?
Hospedaje Solymar I Sarie Bay mempunyai taman.
Apakah suasana di sekitar Hospedaje Solymar I Sarie Bay?
Hospedaje Solymar I Sarie Bay terletak sejauh 5 minit berjalan kaki dari Pantai Spratt Bight dan 5 minit berjalan kaki dari Jeti Pusat Kebudayaan.