The Clock Tower

Kelas hartanah: 3.5
B&B di Daventry

Pilih tarikh untuk melihat harga

The Clock Tower ialah pilihan penginapan yang bagus di Daventry. Letak kenderaan sendiri percuma merupakan faedah tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh menikmati denai kembara/berbasikal yang terletak berdekatan.

Ulasan

9.8 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Mesra haiwan kesayangan
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Larangan merokok
  • Penjagaan kanak-kanak

Kemudahan utama (3)

  • Pengemasan harian
  • Penjagaan anak/bayi
  • Stesen komputer

Keselesaan seperti di rumah (4)

  • Penjagaan anak/bayi
  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Letak kenderaan sendiri percuma
Harga semasa ialah RM477
RM572 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep

Pilihan bilik

Luxury Suite, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(4 ulasan)
  • 46 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Premier Double Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 42 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Lower Catesby, Daventry, England, NN11 6LF

Tempat berdekatan

  • Catesby Parish Meeting - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
  • Rumah Canons Ashby - 25 min memandu - 21.5 km
  • Rumah Althorp - 28 min memandu - 27.6 km
  • Litar Silverstone - 33 min memandu - 42.8 km
  • Kastil Warwick - 46 min memandu - 40.2 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Birmingham (BHX) - 56 min memandu
  • Oxford (OXF) - 63 min memandu
  • Stesen Long Buckby - 17 min memandu
  • Stesen Leamington Spa - 28 min memandu
  • Stesen Northampton - 29 min memandu

Restoran

  • ‪The Kings Head - ‬12 min memandu
  • ‪The Ale Pole - ‬10 min memandu
  • ‪Asia - ‬10 min memandu
  • ‪The Folly - ‬16 min memandu
  • ‪The Saracens Head Inn (Wetherspoon) - ‬10 min memandu

Tentang hartanah ini

The Clock Tower

  • The Clock Tower ialah pilihan penginapan yang bagus di Daventry. Letak kenderaan sendiri percuma merupakan faedah tambahan dan tetamu yang ingin kekal aktif boleh menikmati denai kembara/berbasikal yang terletak berdekatan.

Sekilas pandang

DONE

Saiz hotel

    • 2 bilik
DONE

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
    • Daftar masuk awal tertakluk kepada ketersediaan
    • Masa daftar keluar adalah 11:00
DONE

Arahan daftar masuk khas

    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
DONE

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
DONE

Kanak-kanak

    • Penjagaan budak/anak
WIFI

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
LOCAL_PARKING

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
DONE

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Membuat perjalanan dengan kanak-kanak

  • Perkhidmatan penjagaan anak tersedia

Aktiviti menarik

  • Denai kembara/basikal Aktiviti belayar berhampiran
  • Berbasikal berhampiran

Bekerja jauh dari rumah

  • Stesen komputer

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan
  • Cerek elektrik

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi

Lain-lain

  • Setiap hari

Fi & dasar

Haiwan peliharaan

  • Haiwan kesayangan dibenarkan dengan caj tambahan sebanyak GBP10.0

Dasar

Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini mengalu-alukan tetamu daripada semua kecenderungan seksual dan identiti jantina (mesra LGBTQ+).
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Clock Tower Bed & Breakfast Daventry
Clock Tower Bed & Breakfast
Clock Tower Daventry
Clock Tower Bed & Breakfast
Bed & breakfast The Clock Tower Bed & Breakfast Daventry
Daventry The Clock Tower Bed & Breakfast Bed & breakfast
Bed & breakfast The Clock Tower Bed & Breakfast
The Clock Tower Bed & Breakfast Daventry
The Clock Tower Bed Breakfast
Clock Tower Bed & Breakfast Daventry
Clock Tower Daventry
Clock Tower
The Clock Tower Daventry
The Clock Tower Bed Breakfast
The Clock Tower Bed & breakfast
The Clock Tower Bed & breakfast Daventry

Soalan lazim

Adakah The Clock Tower menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, The Clock Tower mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di The Clock Tower?

Ya, anjing dialu-alukan. Terdapat caj sebanyak GBP10.0.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di The Clock Tower?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Clock Tower?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Apakah aktiviti yang tersedia di The Clock Tower dan kawasan berdekatan?

Bergembira dengan aktiviti yang berdekatan seperti berbasikal dan kembara berjalan kaki.

Apakah suasana di sekitar The Clock Tower?

The Clock Tower terletak cuma sejauh 15 minit berjalan kaki dari Catesby Parish Meeting.