Ocean View Nha Trang

Kelas hartanah: 2.5
Hotel pantai dengan kolam renang terbuka, berhampiran Pasar Malam Nha Trang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ocean View Nha Trang menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pasar Malam Nha Trang. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan.

Ulasan

7.6 daripada 10
Baik

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Tempat letak kenderaan percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi
  • Meja depan 24/7

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan harian
  • Berhampiran pantai
  • Kolam renang terbuka
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Penyaman udara
  • Perkhidmatan dobi
  • Dobi layan diri
  • Perkhidmatan rencam
  • Tempat simpanan bagasi
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Lokar tersedia

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Televisyen
  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Letak kenderaan sendiri percuma
  • Kolam renang terbuka
Harga semasa ialah RM56
RM64 jumlah
termasuk cukai & fi
27 Sep - 28 Sep

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Executive Double or Twin Room, Balcony, Ocean View

  • Pemandangan lautan
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Executive Triple Room, Balcony, Partial Ocean View

  • Pemandangan sebahagian lautan
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 3
  • 1 Katil Kelamin (Double) dan 1 Katil Bujang (Single)

Executive Double or Twin Room, Balcony, City View

  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Executive Double or Twin Room, City View

8.0 daripada 10
Sangat baik
(3 ulasan)
  • Pemandangan bandar
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
26a Tran Quang Khai, Nha Trang, Khanh Hoa, 650000

Tempat berdekatan

  • Pantai Nha Trang - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Rumah Bir Lousiane - 7 min berjalan kaki - 0.6 km
  • Dataran April 2 - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Pasar Malam Nha Trang - 10 min berjalan kaki - 0.9 km
  • Menara Tram Huong - 13 min berjalan kaki - 1.2 km

Bergerak

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Cam Ranh (CXR) - 49 min memandu
  • Stesen Nha Trang - 9 min memandu
  • Stesen Ga Phong Thanh - 26 min memandu
  • Stesen Ga Luong Son - 29 min memandu

Restoran

  • ‪Connect Bar - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Cillantro - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Oasis - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Olivia - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪IL MIO - ‬1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Ocean View Nha Trang

  • Ocean View Nha Trang menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pasar Malam Nha Trang. Tetamu boleh berenang di kolam renang terbuka, dan sagu hati percuma seperti Wi-fi dan letak kenderaan sendiri merupakan manfaat tambahan.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 50 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Aktiviti menarik

  • Akses pantai

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan 24 jam
  • Perkhidmatan rencam
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Perkhidmatan pencucian kering/dobi
  • Tempat simpanan bagasi

Kemudahan

  • Kolam renang terbuka
  • Ruang lokar

Kebolehcapaian

  • Penggera dapat dilihat di koridor
  • Pengangkat mudah alih tersedia
  • Pengangkat kolam di tapak hartanah
  • Tanjakan akses kolam di tapak hartanah

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • Televisyen

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Cerek elektrik
  • Selipar
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Bilik kalis bunyi
  • Perkhidmatan "turndown"

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Bidet
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 100+ Mbps (sesuai untuk 1-2 orang atau sehingga 6 peranti))
  • Telefon

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk mini
  • Air botol percuma
  • Percuma uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Peta tempatan

Fi & dasar

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak. Jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya pemadam api di tapak.
Hartanah ini hanya menerima wang tunai.

Juga dikenali sebagai

Ocean View Nha Trang Hotel
Ocean View Nha Trang Nha Trang
Ocean View Nha Trang Hotel Nha Trang

Soalan lazim

Adakah Ocean View Nha Trang menawarkan pembatalan percuma untuk bayaran balik penuh?

Ya, Ocean View Nha Trang mempunyai bilik boleh dibayar balik sepenuhnya tersedia untuk ditempah di laman kami.Jika anda menempah kadar bilik yang boleh dibayar balik, ini boleh dibatalkan sehingga beberapa hari sebelum daftar masuk bergantung kepada dasar hartanah. Pastikan untuk menyemak dasar pembatalan hartanah ini untuk mendapatkan terma dan syarat tepat.

Adakah kolam tersedia di Ocean View Nha Trang?

Ya, terdapat kolam renang terbuka.

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Ocean View Nha Trang?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Ocean View Nha Trang?

Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Ocean View Nha Trang?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di Ocean View Nha Trang dan kawasan berdekatan?

Ocean View Nha Trang mempunyai kolam renang terbuka.

Apakah suasana di sekitar Ocean View Nha Trang?

Ocean View Nha Trang terletak di Pantai Tran Phu, sejauh 10 minit berjalan kaki dari Pasar Malam Nha Trang dan 13 minit berjalan kaki dari Menara Tram Huong.

Ulasan

Ocean View Nha Trang Ulasan

7.6

Baik

8.0

Kebersihan

8.8

Kemudahan

8.2

Kakitangan & perkhidmatan

8.4

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Pretty decent hotel, ok rooms, pretty quiet, rooftoppool, maybe not the best but still ok, close to the beach, no beach view due to another hotel just built close. I would stay here again.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

sauberes Zimmer und viele Geschäfte in der Nähe
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Staff is great , clean rooms
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The rooms were clean and comfortable . The office staff was excellent , very professional
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

장점: 가격이 싸고 넓음, 의자와 책상이 따로 있음, 침구류가 깨끗함, 위치가 좋음, 물이 깨끗함, 세탁 서비스를 저렴하게 제공함, 직원이 다들 친절하심 단점: 객실이 많이 어두움, 벽이 좀 더러움, 객실 내 도난사고에 대해 책임지지 않는다고 써있어서 외출마다 캐리어에 짐을 넣고 가방을 잠가서 번거로웠음(도난사고는 없었음), 객실 내부는 아니지만 1층 복도를 걸어갈 때 바퀴벌레가 지나가는 걸 봄, 바디워시가 뚜껑 없는 병에 들어있어 흘려서 쓰는 형태인데 깨끗하다고 느껴지지는 않았음. 나트랑에서 좋은 추억을 많이 쌓았습니다. 감사합니다.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Jätte fint
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

The staffs need to be trained how to deal with customers
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

This hotel is close to the beach with lots of dining options nearby so very convenient. I booked for 2 rooms with balconies but they only reserved one so they gave us back some change for the 2nd room as it didn’t have a balcony. I was not impressed by this as availability cleared showed 2 Roma were available when I booked it. The staff were lovely and helpful, however my room did not have a fridge and the staff offered to keep my food in a fridge at the reception.
Ulasan yang disahkan

4/10 Sederhana

I’ll start by saying the good things. The hotel is very nicely located near many restaurants and stores. The beach is a very short walk away. The price was great for a room. The hotel is not actually the ocean view hotel it’s the Aroma hotel. I booked an ocean view room and the room actually looked at the city. When I asked staff about this she said you can see the ocean if you step on to the balcony and look left. The AC was not functional so I told the staff and they tried to trouble shoot but ultimately changed my room. The cleanliness wasn’t the greatest. The pillows were yellow and there was a blood stain on the balcony door. I wouldn’t recommend this place.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

젛았어여 서비스도조아
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Very friendly staffs, excellent service, convenient location....we love it
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Please consider before book this hotel!!! I was severely disappointed and extremely terrified with this hotel booking. Upon arrival, I found the hallway completely unlit, creating an eerie atmosphere. An old mattress was discarded in front of the elevator, adding to the neglect. My room's city view was merely a backdrop of rooftop houses in the alley. The walls were scratched, dirty, and poorly painted, with shoe marks and sticky floors throughout. The makeup table was dusty, and the room felt cramped. To make matters worse, the receptionist was unprofessional. The lobby lacked air conditioning, making the space uncomfortable. Given these subpar conditions, I immediately requested a refund for my 12-day booking and checked out. Since August 17th, I've been working with Expedia and the hotel management to secure a refund for the remaining 11 days, as agreed upon. However, I have yet to receive the refund.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I will stay here again, the rooms are comfortable and cleaned every day. Great location, close to the beach, restaurants and Winmart grocery, plenty of shopping. The staff are very kind and very helpful
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Love this hotel! Very friendly staff, the rooms are cleaned daily, short walk to the beach and shopping, there a Winmart grocery a short walk away and restaurants galore! Great location will definitely stay again
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Khách sạn sạch sẽ, phòng rộng, quan cảnh thoáng. Nhân viên lịch sự, gần biển, ngay trung tâm du lịch. Giá phòng 500K-600k hợp lý. Lưu ý: Không có cổ đậu xe máy, không có tủ lạnh nên hơi bất tiện. Lối vào đi xuyên qua khu mát xa chân nên cảm giác không quá thoải mái.
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik