Wee Sleep Ireland

Kelas hartanah: 2
Rumah tamu pusat bandar raya dalam jarak mudah sampai dari Tembok Bandar Derry

Pilih tarikh untuk melihat harga

Wee Sleep Ireland menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Tembok Bandar Derry.

Ulasan

9.6 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Parkir tersedia
  • Wi-Fi percuma
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (2)

  • Pengemasan harian
  • Letak kenderaan sendiri

Keselesaan seperti di rumah (6)

  • Bilik mandi persendirian
  • Pengemasan harian
  • Perkhidmatan TV digital
  • Peralatan tempat tidur premium
  • Letak kenderaan sendiri (surcaj)
  • Pengering rambut
Harga semasa ialah RM397
RM477 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Okt - 6 Okt

Pilihan bilik

Penapis yang tersedia untuk bilik
Menunjukkan 4 daripada 4 bilik

Deluxe Double Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 16 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Standard Twin Room, Ensuite

10.0 daripada 10
Luar biasa
(1 ulasan)
  • 15 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 2 Katil Bujang (Single)

Comfort Suite, Ensuite

  • 18 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 4
  • 2 Katil Kelamin (Double)

Standard Double Room, Ensuite

  • 14 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)
  • Internet berwayar percuma

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
51 Strand Rd, Wee Sleep Ireland, Londonderry, Northern Ireland, BT48 7BN

Tempat berdekatan

  • Guildhall - 5 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Muzium Memorial Free Derry and Bloody Sunday - 6 min berjalan kaki - 0.5 km
  • Millennium Forum - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Pusat Membeli-belah Foyleside - 8 min berjalan kaki - 0.7 km
  • Tembok Bandar Derry - 11 min berjalan kaki - 0.9 km

Bergerak

  • Letterkenny (LTR-Lapangan Terbang Letterkenny) - 33 min memandu
  • Londonderry (LDY-City of Derry) - 61 min memandu
  • Stesen Londonderry - 18 min berjalan kaki
  • Stesen Bellarena - 31 min memandu

Restoran

  • ‪The Guildhall Taphouse - ‬4 min berjalan kaki
  • ‪Mandarin Palace - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Pyke 'N' Pommes Strand Road - ‬1 min berjalan kaki
  • ‪Browns In Town - ‬2 min berjalan kaki
  • ‪Spaghetti Junction - ‬4 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Wee Sleep Ireland

  • Wee Sleep Ireland menawarkan lokasi yang strategik, terletak dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Tembok Bandar Derry.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 12 bilik

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 11:00

Arahan daftar masuk khas

    • Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
    • Tetamu boleh mengakses penginapan mereka menerusi laluan masuk peribadi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik (kelajuan: 50+ Mbps)

Tempat letak kereta

    • Letak kenderaan sendiri di tapak hartanah (GBP5 semalam)

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan bilik

Hiburan sepanjang masa

  • 32-inci TV LED
  • Saluran TV digital

Keselesaan di rumah

  • Sistem pemanasan (kawalan suhu)
  • Cerek elektrik
  • Seterika/papan seterika

Tidur dengan nyenyak

  • Peralatan tempat tidur premium

Segarkan diri

  • Bilik mandi persendirian
  • Hulu semburan mandi hujan
  • Pancuran mandi sahaja
  • Sabun dan syampu
  • Pengering rambut
  • Tuala
  • Tisu tandas

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma (berkelajuan 50+ Mbps)

Makanan dan minuman

  • Air botol percuma
  • Percuma uncang teh/kopi segera

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Buku panduan/pengesyoran
  • Peta tempatan

Fi & dasar

Kemudahan tambahan

  • Daftar masuk lewat antara 22:00 dan 12:00 tengah malam boleh diaturkan dengan caj tambahan sebanyak GBP5

Parkir

  • Kos letak kenderaan sendiri adalah GBP5 semalam

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Nombor Pendaftaran Hartanah 155985

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Wee Sleep Ireland?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Wee Sleep Ireland?

Ya. Letak kenderaan sendri mengencaj caj GBP5 semalam.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Wee Sleep Ireland?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 22:00. Masa daftar keluar adalah 11:00.

Adakah kasino tersedia di Wee Sleep Ireland?

Tidak, rumah tamu ini tidak mempunyai kasino, namun Star Amusements (21 minit memandu) terletak berdekatan.

Apakah suasana di sekitar Wee Sleep Ireland?

Wee Sleep Ireland terletak di tengah-tengah Londonderry, sejauh 12 minit berjalan kaki dari Tembok Bandar Derry dan 5 minit berjalan kaki dari Guildhall.

Ulasan

Wee Sleep Ireland Ulasan

9.6

Luar Biasa

9.8

Kebersihan

9.4

Kemudahan

8.8

Kakitangan & perkhidmatan

9.8

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Place was so central to what we needed so was perfect, clean and quiet. Parking wasn't great and did add extra costs to the trip but otherwise would happily stay again when we visit again.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Clean room, although not many staff nearby and process was mostly through the app. Great stay for what we needed it for
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

The property was super clean. Staff was very responsive and helpful. Great location with lots of restaurant options.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

I was very impressed with our stay, I have actually booked next year already! Having some slight trouble with late checkout, I contacted the owner who went out of his way to help. The location was perfect for us, everything was extremely clean and felt very safe. 10/10.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Vicino al centro città con parcheggio compreso nel prezzo a pochi passi. Struttura tutta automatica senza personale . Esperienza positiva. Unico neo la mancanza dell’ascensore se avete valigie pesanti . Camera moderna e attrezzata.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Great appartement and clean. It’s self serve
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Room was immaculate and very handy location within the centre close to everything. Staff on hand when you need to query something. Just overall a home away from home!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

You will need codes to enter the building and for your room quarters too. Easy once you have them
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

This was a great wee spot. It’s compact but clean and functional. We actually didn’t realise it was all self check-in /out when we booked. You don’t get to meet staff. All instructions are sent to you. Down side was that we were only provided with one large towel and two small ones and when we contacted the property we got no response. We also made them aware that the door handle was loose. Car parking was close by. Property is close to restaurants / coffee shops and city centre.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa