Seluruh rumah
Host Stay Gerald Street
Kelas hartanah: 2
Rumah percutian di Swansea
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Host Stay Gerald Street





Rumah percutian ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Swansea.
Ulasan
4.04.0 daripada 10
Seluruh rumah
4 bilik tidur2 bilik mandiBoleh menampung 10
Kemudahan popular
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat
Kemudahan utama (1)
Kemudahan utama (1)
- 6 rumah
Keselesaan seperti di rumah (4)
Keselesaan seperti di rumah (4)
- 4 bilik tidur
- Bilik mandi persendirian
- Ruang tamu
- Letak kenderaan sendiri percuma
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

Cosy 3-bed House Walk to Swansea Stadium
Landore
Cosy 3-bed House Walk to Swansea Stadium
Landore
- Wi-Fi percuma

4 Bedroom House Near Swansea Marina & City Centre
St. Thomas
4 Bedroom House Near Swansea Marina & City Centre
St. Thomas
- Wi-Fi percuma

Bright 3-bed Swansea House + Parking
Cwmbrwla
Bright 3-bed Swansea House + Parking
Cwmbrwla

Cozy & Spacious 3-bedroom Home
Landore
Cozy & Spacious 3-bedroom Home
Landore
- Wi-Fi percuma

5 Bed House - Sleeps 16 - Parking - Wifi
Kastil
5 Bed House - Sleeps 16 - Parking - Wifi
Kastil
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Cozy Studio Retreat in Swansea
Cwmbrwla
Cozy Studio Retreat in Swansea
Cwmbrwla
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

Modern 2 Bedroom Home in Swansea Near Stadium
Bon-y-maen
Modern 2 Bedroom Home in Swansea Near Stadium
Bon-y-maen
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma
- Kawasan istirahat

Spacious 3BR Swansea House Near City Centre
Cwmbrwla
Spacious 3BR Swansea House Near City Centre
Cwmbrwla
- Wi-Fi percuma
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Swansea, Wales
Tempat berdekatan
- Swansea.com Stadium - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
- Teater Besar - 4 min memandu - 2.1 km
- Swansea Arena - 5 min memandu - 2.4 km
- Muzium Dermaga Nasional - 5 min memandu - 2.4 km
- Swansea Marina - 9 min memandu - 2.8 km
Bergerak
- Lapangan Terbang Antarabangsa Cardiff (CWL) - 74 min memandu
- Swansea (WSS-Stesen Kereta Api Swansea) - 14 min berjalan kaki
- Stesen Swansea - 15 min berjalan kaki
- Stesen Llansamlet - 15 min memandu
Restoran
- The Hafod Inn - 4 min berjalan kaki
- Turkish Kitchen - 18 min berjalan kaki
- The Plough & Harrow - 9 min berjalan kaki
- Coopers Arms - 2 min memandu
- Costa Coffee - 14 min berjalan kaki
Tentang hartanah ini
Host Stay Gerald Street
- Rumah percutian ini ialah pilihan penginapan yang bagus di Swansea.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- Rumah percutian persendirian
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00
- Umur minimum daftar masuk - 25 tahun
- Masa daftar keluar adalah 10:00
Arahan daftar masuk khas
- Tetamu mesti menghubungi hartanah untuk mendapatkan maklumat daftar masuk
- Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 25
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Internet
- Wi-fi percuma di tempat awam
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda di tapak hartanah
- Garaj di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Internet
- Wi-fi percuma
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
- Parkir mudah diakses kerusi roda tersedia
- Pilihan tempat letak kenderaan di tapak hartanah termasuk garaj
Bilik tidur
- 4 bilik tidur
Bilik mandi
- 2 bilik mandi
Ruang tamu
- Ruang tamu
Ruang bekerja
- Meja
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Jika anda mempunyai permintaan untuk keperluan mudah akses yang tertentu, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan yang diterima selepas membuat tempahan.
- Tiada lif
- Tempat letak kenderaan yang boleh diakses kerusi roda
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
- Alat pertolongan cemas
Umum
- 6 bilik
Fi & dasar
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Tetamu tidak perlu bimbang kerana terdapatnya alat pertolongan cemas di tapak hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit, kad kredit
Hartanah ini dibersihkan secara profesional.
Fi mandatori pembersihan termasuk dalam kadar sewa hartanah ini.
Juga dikenali sebagai
Host Stay Gerald Swansea
Host Stay Gerald Street Swansea
Host Stay Gerald Street Private vacation home
Host Stay Gerald Street Private vacation home Swansea
Soalan lazim
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di rumah percutian ini?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di rumah percutian ini?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma. Pilihan parkir di tapak hartanah termasuk garaj.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di rumah percutian ini?
Masa mula daftar masuk: 16:00; Masa tamat daftar masuk: 18:00. Masa daftar keluar adalah 10:00.
Apakah suasana di sekitar Host Stay Gerald Street?
Host Stay Gerald Street terletak sejauh 14 minit berjalan kaki dari Swansea.com Stadium dan 17 minit berjalan kaki dari Pennard Golf Course.