Seluruh pangsapuri
Maya Bay Residences
Kelas hartanah: 2.5
Pangsapuri Banting dengan kolam renang terbuka
Pilih tarikh untuk melihat harga
Galeri foto untuk Maya Bay Residences





Apabila mengunjungi Banting, Maya Bay Residences ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Bonus seperti mesin basuh, peti sejuk, dan kabinet dapur berasingan disertakan di semua pangsapuri.
Ulasan
1010 daripada 10
Luar biasa
Kemudahan popular
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
- Penyaman udara
- Aktiviti mesra kanak-kanak
- Peti sejuk
Kemudahan utama (3)
Kemudahan utama (3)
- 4 pangsapuri
- Kolam renang terbuka
- Penyaman udara
Keselesaan seperti di rumah (5)
Keselesaan seperti di rumah (5)
- Alat memasak, pinggan-mangkuk dan perkakas dapur
- Bilik mandi persendirian
- Televisyen
- Letak kenderaan sendiri percuma
- Kolam renang terbuka
Pilihan bilik
Semak ketersediaan untuk tarikh ini
Hartanah serupa

The AXON @ Bukit Bintang
Bukit Bintang
The AXON @ Bukit Bintang
Bukit Bintang
- Kolam renang
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.2 daripada 10, Sangat Baik, 48 ulasan
8.2
Sangat Baik
48 ulasan
Harga ialah RM178
RM178
RM202 jumlah
termasuk cukai & fi
1 Sep - 2 Sep

Moonway Luxury Suites At Eaton Residence
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
Moonway Luxury Suites At Eaton Residence
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
- Kolam renang
- Perkhidmatan pengangkutan lapangan terbang
- Dapur
- Kemudahan dobi
9.0 daripada 10, Hebat, 64 ulasan
9.0
Hebat
64 ulasan
Harga ialah RM559
RM559
RM613 jumlah
termasuk cukai & fi
3 Sep - 4 Sep

Antara Genting Highlands by Silaslee
Genting Highlands
Antara Genting Highlands by Silaslee
Genting Highlands
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 10 ulasan
9.0
Hebat
10 ulasan
Harga ialah RM419
RM419
RM466 jumlah
termasuk cukai & fi
28 Sep - 29 Sep

Star Suites KLCC
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
Star Suites KLCC
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
- Kolam renang
- Dapur
- Kemudahan dobi
- Tempat letak kenderaan percuma
9.0 daripada 10, Hebat, 485 ulasan
9.0
Hebat
485 ulasan
Harga ialah RM382
RM382
RM413 jumlah
termasuk cukai & fi
10 Sep - 11 Sep

MayaBay Residence by Sleepy Bear
Banting
MayaBay Residence by Sleepy Bear
Banting
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Parkir tersedia
- Wi-Fi percuma
2.0 daripada 10, 1 ulasan
2.0
1 ulasan
Harga ialah RM122
RM122
RM198 jumlah
termasuk cukai & fi
23 Sep - 24 Sep

Aerotel Kuala Lumpur
Sepang
Aerotel Kuala Lumpur
Sepang
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Penyaman udara
- Bar
8.0 daripada 10, Sangat Baik, 657 ulasan
8.0
Sangat Baik
657 ulasan
Harga ialah RM375
RM375
RM420 jumlah
termasuk cukai & fi
31 Ogo - 1 Sep

MayaBay Residences Bandar Gamuda Cove
Banting
MayaBay Residences Bandar Gamuda Cove
Banting
- Kolam renang
- Tempat letak kenderaan percuma
- Wi-Fi percuma

8 Kia Peng Residences
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
8 Kia Peng Residences
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
- Kolam renang
- Kemudahan dobi
- Wi-Fi percuma
- Penyaman udara
8.8 daripada 10, Terbaik, 19 ulasan
8.8
Terbaik
19 ulasan
Harga ialah RM195
RM195
RM221 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Sep - 7 Sep

Pan Pacific Serviced Suites Kuala Lumpur
Bukit Bintang
Pan Pacific Serviced Suites Kuala Lumpur
Bukit Bintang
- Kolam renang
- Dapur kecil
- Kemudahan dobi
- Parkir tersedia
9.4 daripada 10, Luar Biasa, 264 ulasan
9.4
Luar Biasa
264 ulasan
Harga ialah RM729
RM729
RM797 jumlah
termasuk cukai & fi
13 Sep - 14 Sep

Element by Marriott Kuala Lumpur
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
Element by Marriott Kuala Lumpur
Pusat Bandar Raya Kuala Lumpur
- Kolam renang
- Wi-Fi percuma
- Restoran
- Bilik bersambung tersedia
9.2 daripada 10, Hebat, 730 ulasan
9.2
Hebat
730 ulasan
Harga ialah RM370
RM370
RM410 jumlah
termasuk cukai & fi
12 Sep - 13 Sep
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!
Tentang kawasan sekitar

Jalan Cove Sentral 1, Banting, Selangor, 42700
Tempat berdekatan
- Taman Air SplashMania - 14 min berjalan kaki - 1.2 km
- Blastacars Drift Karts - 19 min berjalan kaki - 1.6 km
- Litar Antarabangsa Sepang - 23 min memandu - 28.6 km
- Taman KLCC - 42 min memandu - 44.5 km
- Menara Berkembar Petronas - 43 min memandu - 45.6 km
Bergerak
- Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur (KUL) - 23 min memandu
- Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 47 min memandu
- Stesen ERL Putrajaya Cyberjaya - 20 min memandu
- Stesen ERL Salak Tinggi - 21 min memandu
- Stesen ERL Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur - 22 min memandu
Restoran
- R&R Dengkil (South Bound) - 14 min memandu
- Nasi Kandar Pokok Penang - 16 min memandu
- ZUS Coffee - 15 min memandu
- The Admire Cafe - 14 min memandu
- A&W - 14 min memandu
Tentang hartanah ini
Maya Bay Residences
- Apabila mengunjungi Banting, Maya Bay Residences ialah pilihan yang bagus untuk dipertimbangkan. Bonus seperti mesin basuh, peti sejuk, dan kabinet dapur berasingan disertakan di semua pangsapuri.
Sekilas pandang
Saiz hartanah
- 4 pangsapuri
Tiba/Pulang
- Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa
- Umur minimum daftar masuk - 15 tahun
- Masa daftar keluar adalah 11:00
Arahan daftar masuk khas
- Tiada meja sambut tetamu di hartanah ini
- Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci; akses adalah menerusi pintu masuk persendirian
- Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik
Diperlukan semasa mendaftar masuk
- Kad kredit diperlukan untuk caj sampingan
- ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
- Umur daftar masuk minimum ialah 15
Kanak-kanak
- Tiada katil bayi (katil budak)
Haiwan peliharaan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Tempat letak kereta
- Letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
Kemudahan hartanah
Kolam renang/Spa
- Kolam renang terbuka
Tempat letak kenderaan dan pengangkutan
- Letak kenderaan sendiri berbumbung percuma di tapak hartanah
Makanan dan minuman
- Peti Sejuk
- Dapur
- Kabinet dapur berasingan
- Alat memasak/pinggan-mangkuk/perkakas dapur
Bilik tidur
- Cadar katil disediakan
Bilik mandi
- Bidet
- Sabun
- Syampu
- Tisu tandas
- Tuala disediakan
Hiburan
- TV skrin rata 32 inci
- Permainan
Dobi
- Mesin basuh
Keselesaan
- Penyaman Udara
Haiwan kesayangan
- Haiwan kesayangan tidak dibenarkan
Kesesuaian/Kebolehcapaian
- Tiada lif
Perkhidmatan dan kemudahan
- Seterika/papan seterika
Ciri-ciri keselamatan
- Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
- Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah)
Umum
- 4 bilik
Fi & dasar
Deposit boleh dibayar balik
- Deposit kerosakan sebanyak MYR200 akan dikumpul sebelum mendaftar masuk
- Deposit kerosakan hartanah ini boleh dibayar melalui pautan selamat dan perlu dibayar dalam masa 24 jam selepas membuat tempahan. Bayaran awal deposit kerosakan diperlukan untuk daftar masuk.
Pengubahsuaian dan penutupan
Hartanah ini ditutup dari 24 Februari 2026 hingga 31 Mei 2027 (tarikh tertakluk kepada perubahan).
Dasar
Hartanah ini tidak mempunyai lif.
Hos tidak menunjukkan bahawa terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan.
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak.
Hartanah ini menerima kad kredit. Wang tunai tidak diterima.
Kad kredit diterima: kad kredit
Juga dikenali sebagai
Maya Bay Residences Banting
Maya Bay Residences Apartment
Maya Bay Residences Apartment Banting
Soalan lazim
Adakah Maya Bay Residences dibuka pada masa ini?
Hartanah ini ditutup dari 24 Februari 2026 hingga 31 Mei 2027 (tarikh tertakluk kepada perubahan).
Adakah kolam tersedia di Maya Bay Residences?
Ya, terdapat kolam renang terbuka.
Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Maya Bay Residences?
Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.
Adakah tempat letak kenderaan di tapak hartanah ditawarkan di Maya Bay Residences?
Ya, terdapat letak kenderaan sendiri percuma.
Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Maya Bay Residences?
Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa. Masa daftar keluar adalah 11:00.
Apakah aktiviti yang tersedia di Maya Bay Residences dan kawasan berdekatan?
Maya Bay Residences mempunyai kolam renang terbuka.
Apakah suasana di sekitar Maya Bay Residences?
Maya Bay Residences terletak sejauh 15 minit berjalan kaki dari Taman Air SplashMania dan 20 minit berjalan kaki dari Blastacars Drift Karts.