Space Cap Hotel

Kelas hartanah: 2
Hotel kapsul terletak hanya beberapa langkah dari Anjung Samudera

Pilih tarikh untuk melihat harga

Apabila anda menginap di Space Cap Hotel, anda akan berada di lokasi yang luar biasa, cuma 5 minit berjalan kaki dari Centre Point dan Anjung Samudera. Manfaat percuma termasuk Wi-fi dan sarapan Eropah setiap hari dari 7:00 hingga 12:00 tengah hari. Tambahan lagi, Medan Beli-belah Imago dan Pasar Ahad Jalan Gaya hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan.

Ulasan

8.2 daripada 10
Sangat baik

Kemudahan popular

  • Sarapan Percuma
  • Wi-Fi percuma
  • Penyaman udara
  • Kemudahan dobi
  • Larangan merokok

Kemudahan utama (11)

  • Pengemasan harian
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama
  • Penyaman udara
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Dobi layan diri
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Tempat simpanan bagasi
  • Meja/kaunter hadapan waktu terhad
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • TV di ruang bersama

Keselesaan seperti di rumah (4)

  • Pengemasan harian
  • Kemudahan dobi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
Harga semasa ialah RM48
RM56 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Sep - 30 Sep

Pilihan bilik

Double Deluxe Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Bujang (Single)

Double Deluxe Room

  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Kelamin (Double)

Deluxe Capsule

  • Boleh menampung 1
  • 1 Katil Bujang (Single)

Hartanah serupa

Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Peta
Warisan Square, Block C, 01-03, 02-03, Kota Kinabalu, Sabah, 88000

Tempat berdekatan

  • Esplanad Kota Kinabalu - 1 min berjalan kaki - 0.1 km
  • Anjung Samudera - 1 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Centre Point - 2 min berjalan kaki - 0.2 km
  • Pasar Ahad Jalan Gaya - 11 min berjalan kaki - 1.0 km
  • Medan Beli-belah Imago - 11 min berjalan kaki - 1.0 km

Bergerak

  • Kota Kinabalu (BKI-Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu) - 14 min memandu
  • Stesen Keretapi Tanjung Aru - 7 min memandu
  • Stesen Putatan - 17 min memandu
  • Stesen Kawang - 25 min memandu

Restoran

  • โ€ชKuta Bistro - โ€ฌ2 min berjalan kaki
  • โ€ชStarbucks - โ€ฌ1 min berjalan kaki
  • โ€ชVelvet Bar & Grill - โ€ฌ1 min berjalan kaki
  • โ€ชMy Pretzels - โ€ฌ2 min berjalan kaki
  • โ€ชSecret Recipe - โ€ฌ1 min berjalan kaki

Tentang hartanah ini

Space Cap Hotel

  • Apabila anda menginap di Space Cap Hotel, anda akan berada di lokasi yang luar biasa, cuma 5 minit berjalan kaki dari Centre Point dan Anjung Samudera. Manfaat percuma termasuk Wi-fi dan sarapan Eropah setiap hari dari 7:00 hingga 12:00 tengah hari. Tambahan lagi, Medan Beli-belah Imago dan Pasar Ahad Jalan Gaya hanya mengambil masa 5 minit untuk tiba dengan menaiki kenderaan.

Sekilas pandang

Saiz hotel

    • 4 bilik
    • Setinggi 1 tingkat

Tiba/Pulang

    • Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30
    • Umur minimum daftar masuk - 18 tahun
    • Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

    • Hartanah mengenakan caj sebanyak 2 peratus untuk pembayaran menggunakan kad kredit
    • Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:00 - 12:00 tengah malam
    • Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad
    • Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi
    • Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Diperlukan semasa mendaftar masuk

    • Kad kredit, kad debit atau deposit tunai diperlukan untuk caj sampingan
    • ID foto dikeluarkan kerajaan diperlukan
    • Umur daftar masuk minimum ialah 18

Kanak-kanak

    • Tiada katil bayi (katil budak)

Haiwan peliharaan

    • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Internet

    • Wi-fi percuma di tempat awam
    • Wi-fi percuma dalam bilik

Maklumat lain

    • Hartanah bebas asap rokok

Kemudahan hartanah

Makanan dan minuman

  • Sarapan Eropah percuma setiap pagi 7:00โ€“12:00 tengah hari
  • Sajian kopi/teh di ruang bersama

Perkhidmatan

  • Meja/kaunter hadapan (waktu terhad)
  • Bantuan pelancongan/tiket
  • Kemudahan dobi
  • Tempat simpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa

Kemudahan

  • Perkhidmatan ATM/perbankan
  • Peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan
  • Televisyen di ruang bersama

Kemudahan bilik

Keselesaan di rumah

  • Penyaman udara
  • Cerek elektrik
  • Selipar
  • Seterika/papan seterika (atas permintaan)

Tidur dengan nyenyak

  • Cadar katil disediakan

Segarkan diri

  • Pancuran mandi sahaja
  • Bidet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Tuala

Kekal terhubung

  • Wi-fi percuma

Makanan dan minuman

  • Akses dapur berkongsi

Lain-lain

  • Setiap hari
  • Peti besi dalam bilik

Fi & dasar

Deposit boleh dibayar balik

  • Deposit tunai: MYR50.00 sepenginapan

Kemudahan tambahan

  • Caj Kad kredit tertakluk kepada caj tambahan sebanyak 2 peratus

Dasar

Caj tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza-beza, bergantung pada dasar hartanah.
Hartanah ini menerima kad kredit.
Kad kredit diterima: kad kredit, kad kredit, kad kredit

Juga dikenali sebagai

Space Capsule Hotel Kota Kinabalu
Space Capsule Kota Kinabalu
Space Capsule Hotel
Space Cap Hotel Capsule hotel
Space Cap Hotel Kota Kinabalu
Space Cap Hotel Capsule hotel Kota Kinabalu

Soalan lazim

Adakah haiwan kesayangan dibenarkan di Space Cap Hotel?

Maaf, haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Space Cap Hotel?

Masa mula daftar masuk: 14:00; Masa tamat daftar masuk: 23:30. Masa daftar keluar adalah 12:00 tengah hari.

Apakah aktiviti yang tersedia di Space Cap Hotel dan kawasan berdekatan?

Tempat yang disyorkan untuk dilawati termasuk Centre Point (2-min walk) dan Anjung Samudera (2-min walk), di samping Pasar Ahad Jalan Gaya (15-min walk) dan Medan Beli-belah Imago (0.8 mi).

Apakah suasana di sekitar Space Cap Hotel?

Space Cap Hotel terletak sejauh 16 minit berjalan kaki dari Medan Beli-belah Imago dan 2 minit berjalan kaki dari Centre Point.

Ulasan

Space Cap Hotel Ulasan

8.2

Sangat Baik

8.0

Kebersihan

9.0

Lokasi

8.6

Kakitangan & perkhidmatan

8.2

Keadaan hartanah & kemudahan

Ulasan

Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

terbaik
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Pertolongan dari staf sentiasa ready

First of all, I mau ucap bnyk2 trima ksh pda smua staf hotel yg sntiasa ada bila guest memerlukan. Ini paling i tak sabar nak cakap, slain hotel yg bersih kmudahan serba lenkap ialah, ALL OF THEIR STAFF VERY VERY VERY FRIENDLY, malaysia said sangat berbudi bahasa I tak penah lagi jumpa yg seramah dorang. Pls keep it up!! โ™ฅ
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

์žฌ๋ฐฉ๋ฌธ ์˜์‚ฌ 200%

์ง์„ ์ •๋ฆฌํ•˜๋Š” ์žฅ์†Œ๊ฐ€ ๋ถˆํŽธํ•œ ๊ฒƒ ๋ง๊ณ ๋Š” ๋‹ค ์ข‹์•˜์–ด์š”, ํ™”์žฅ์‹ค๊ณผ ์ƒค์›Œ์‹ค์ด ๋„“์—ˆ๊ณ , ํœด์ง€๋„ ์—ฌ๋ถ„์œผ๋กœ ๋ฐฐ์น˜๋˜์–ด ์žˆ๊ณ , ์—์–ด์ปจ๋„ ์ข‹๊ณ . ๋ฆฌ์…‰์…˜์—์„œ ์™ธ๊ตญ์ธ ์นœ๊ตฌ๋“ค๊ณผ ๊ธฐํƒ€์น˜๊ณ  ๋…ผ ๊ฒƒ๊ณผ ์›Œํ„ฐํ”„๋ก ํŠธ ์•ž์ธ ๊ฒƒ, ์Šคํƒ€๋ฒ…์Šค์™€ ๋งˆํŠธ๊ฐ€ 1์ธต์— ๋ฐ”๋กœ ์žˆ๋˜ ๊ฒƒ ๋“ฑ๋“ฑ ๋ชจ๋‘ ์ข‹์•˜์–ด์š”.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

้ข็™ฝใ„้ƒจๅฑ‹ใงๆฅฝใ—ใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚
Ulasan yang disahkan

2/10 Lemah

Slow service

It took over 45 mins for them to find our bookings and even then they found the wrong ones. Then finally showed us to our capsules and it was ok but nothing special. The mattresses were very thin, although there bedding appeared clean, there were some stray hair strands around. The stay was very basic, there was nothing fantastic or special to send home
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

์ข‹์Œ

๋Šฆ์€์‹œ๊ฐ„ ๊ณตํ•ญ ๋„์ฐฉํ•ด์„œ ๋จธ๋ฌผ๊ธฐ ๋”ฑ์ข‹์•„์š” ํ•œ๊ตญ์‚ฌ๋žŒ๋“ค ๋งŽ์ด์˜ค๋Š”๋ฐ ๋Šฆ์€์‹œ๊ฐ„์— ์™”์œผ๋ฉด ์ œ๋ฐœ ๋– ๋“ค์ง€๋ง๊ณ  ์ž ์ข€ ์žก์‹œ๋‹ค
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

์ƒ๊ฐ๋ณด๋‹ค ์บก์А๋‚ด๋ถ€๊ฐ€ ๋„’์–ด์„œ ๊ดœ์ฐฎ๊ณ  ์ข‹์•˜์–ด์š”!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

๋Šฆ์€ ๋ฐค์— ๋„์ฐฉํ•ด์„œ ๊ฐ„๋‹จํžˆ ํ•˜๋ฃจ ๋จธ๋ฌด๋ฅด๊ธฐ์— ์ ๋‹นํ•จ. ์ƒค์›Œ์žฅ๊ณผ ํ™”์žฅ์‹ค ๋™์ผ.. ์ฒญ๊ฒฐ์ด ์ข€.. ์ด๋ถˆ๋„ ์กฐ๊ธˆ.. ๋จผ์ € ๋จธ๋ฌธ์‚ฌ๋žŒ ๋จธ๋ฆฌ์นด๋ฝ..ใ… ใ…  ๊ทธ๋ƒฅ ๊ฐ€์„ฑ๋น„ ์ข‹์€. ์•„ ๊ทธ๋ฆฌ๊ณ  ์ถœ์ž…๋ฌธ ์ฐพ๊ธฐ ์กฐ๊ธˆ ํž˜๋“ค์—ˆ์Œ
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

๊ฐ€์„ฑ๋น„๋กœ๋Š” ์™„์ „ ์ถ”์ฒœ

์ผ๋ฐ˜ 2์ธต์นจ๋Œ€, 3์ธต์นจ๋Œ€๊ฐ™์€ ๊ฒŒ์ŠคํŠธํ•˜์šฐ์Šค๋ณด๋‹ค ๋ณด์•ˆ์ด ๋›ฐ์–ด๋‚˜๋ฉฐ ๋‚˜๋งŒ์˜ ์•„๋Š‘ํ•œ ๊ณต๊ฐ„์„ ๊ฐ€์งˆ ์ˆ˜ ์žˆ๋Š”๊ฒŒ ํฐ ์žฅ์ . ๊ฐ€์„ฑ๋น„ ์ข‹์Œ ๋‹ค๋งŒ ์ฒด๊ฒฉ์ด ์žˆ๋Š” ์„ฑ์ธ 2๋ช…์ด ๋””๋Ÿญ์Šค๋ฃธ์„ ์“ฐ๊ธฐ์—” ์–ด๋ ค์šธ ์ˆ˜ ์žˆ์œผ๋‹ˆ ์—ฌ์„ฑ 2๋ช… ๋˜๋Š” ๋‚จ์„ฑ 1๋ช…์ด ๋””๋Ÿญ์Šค๋ฃธ์„ ์“ฐ๊ธธ ์ถ”์ฒœํ•จ
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

ๅฎฟๆณŠๆ–™้‡‘ใจๆฏ”่ผƒใ—ใฆใ€ใƒ‡ใƒใ‚ธใƒƒใƒˆใŒ้ซ˜ใ„ใ€‚
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

the place is accessible, along the waterfront, good for the drinkers who want to experience night life here! the toilet, the bed is nice with good service!
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

It was about what I expected for the price. I woul

It was about what I expected for the price. I would definitely stay there again. The only complaint that I had was that the mattress was too weak And the capsule creaked when you moved any. But overall my stay was great! I love KK!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

nice and easy check-in. Staff was nice. restrooms are relatively clean
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Okay.. Good
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Small but comfy
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

Will go back whenever go down to KK

Value for money. Very convenient and everything within walking distance ie water front, food outlets & shopping mall . The staffs are very friendly
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

่จญๅ‚™ใฏๅ……ๅฎŸใ—ใฆใ„ใ‚‹ใŒใ€ๆธ…ๆŽƒใฏ่กŒใๅฑŠใ„ใฆใ„ใชใ„ใ€‚ใ‚ทใƒฃใƒฏใƒผใฏๆฐดใฎใฟใ€‚ๅ†ทๆˆฟใฏๅŠนใใ™ใŽใงใ€ๅฎคๅ†…ใฏๅฏ’ใ„ใใ‚‰ใ„ใ€‚wifiใฏใ‚ใฃใŸใŒใ€ๆปžๅœจไธญใฏไธ€ๅบฆใ‚‚ไฝฟใˆใชใ‹ใฃใŸใ€‚ใ‚ซใ‚ฆใƒณใ‚ฟใƒผใ‚นใ‚ฟใƒƒใƒ•ใฏ่ฆชๅˆ‡ใ ใฃใŸใ€‚
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

it was great until some other guests decided to make loud noises during late hours.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

This is our first experience. Overall the capsule was good and comfortable. However we are hoping that they can separate the ladies and mens dorm and also add a musholla for muslims to pray.
Ulasan yang disahkan

6/10 Baik

์ƒˆ๋ฒฝ์— ๋„์ฐฉํ•˜๋ฉด ์ž ๊น ๋ˆˆ ๋ถ€์น˜๊ธฐ ์ข‹์€ ๊ณณ

๊ทธ ์™ธ์—” ๋ณ„๋กœ. ๊ทธ๋ƒฅ ์•„์นจ์— ์ผ์–ด๋‚˜์ž๋งˆ์ž ๋‹ค๋ฅธ ๊ณณ์œผ๋กœ ์ฒดํฌ์ธ ํ–ˆ์–ด์š”. ์›Œํ„ฐํ”„๋ก ํŠธ ์•ž์ด๋ผ ๊ทธ๋‚˜๋งˆ ์œ„์น˜๋Š” ์ข‹์Œ. ํ•˜์ง€๋งŒ ๊ทธ ์ฃผ์œ„์— ๋‹ค๋ฅธ ใ…Žํ…”๋„ ๋งŽ์Œ. ๊ฐ€์„ฑ๋น„ ์น˜๊ณค ๊ดœ์ฐฎ์ง€๋งŒ ์˜ค๋ž˜ ๋ฌต๊ณ  ์‹ถ์ง€๋Š” ์•Š์Œ.
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

๊ฐ€์„ฑ๋น„ ์ฉ”์–ด์ฉ”์–ด

๋ชจ๋“  ํ•œ๊ตญ์ธ๋“ค์˜ ์†Œ๋น„๊ด€ํŠธ๋ Œ๋“œ "๊ฐ€์„ฑ๋น„"์— ๋Œ€ํ•œ ๋‹ˆ์ฆˆ๋ฅผ ์ถฉ์กฑ์‹œํ‚ค์‹œ๊ณ  ์‹ถ์œผ์‹  ๋ถ„์ด๋ผ๋ฉด ์ดํ˜ธํ…”์„ ์ถ”์ฒœํ•ฉ๋‹ˆ๋‹ค. ์บก์А์ด๋ผ๋Š” ์‹ ๋ฐ•ํ•œ ๊ณต๊ฐ„์—์„œ ์ง€๋‚ด๋Š” ํ•˜๋ฃป๋ฐค์— ๋ฌด๋ฆŽ์„ ํƒ ์ณ๋ฒ„๋ ธ์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ์นญ์ฐฌ์„ ์กฐ๊ธˆ ํ•˜์ž๋ฉด, ์ฝ”ํƒ€์—์„œ ์ด ํ˜ธํ…”๋ณด๋‹ค ๋นต๋นตํ•œ ์—์–ด์ปจ์„ ๋งž์•„๋ณธ ์ ์ด ์—†์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ๋˜ํ•œ, ํ™”์žฅ์‹ค, ๋‹ค์ด๋‹์€ ๊น”๋”ํ–ˆ๊ณ  ์„ธํƒ(์„ธ์ œํฌํ•จ)๋น„๋„ ๋ฌด๋ ค ๊ณต์งœ๋ผ๋Š” ์‚ฌ์‹ค ์œ ํ›„ํ›—. ๋‹จ, ์ปคํ”Œ์ด์‹œ๋ผ๋ฉด ์• ์ •ํ–‰๊ฐ์€ ์ž์ œํ•ด์ฃผ์‹œ๊ธธ ๋ฐ”๋ผ๋„ค์š”. ๊ทธ๋Ÿผ ์ด๋งŒ
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

Good to stay. Place located at town , staff very friendly.
Ulasan yang disahkan

8/10 Sangat baik

็ชฎ้Š้ฆ–้ธ๏ผ

ๅ…ถๅฏฆๅฅฝ้Ž้ ๆœŸๅฅฝๅคšใ€‚ ๅ€‹ไบบ้Š้‚„็ฎ—ๅฏไปฅใ€‚ ๅœฐ้ปž่ถ…ๅฅฝใ€‚ๅฐ้ขๅฐฑๆ˜ฏ้…’ๅง่ก—ใ€‚
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

New facility. Very accommodating and helpful staff. Great place!!
Ulasan yang disahkan

10/10 Luar biasa

์ถ”์ฒœํ•ด์š”

์œ„์น˜๋„ ์‹œ์„ค๋„ ์ข‹์•˜์–ด์š”