Pilihan pembatalan percuma jika rancangan berubah
Peroleh ganjaran pada setiap malam anda menginap
Lebih jimat dengan Harga Ahli
Lokasi penginapan berdekatan Morac Go Kart Track 1 Utama?
Penginapan dipilih berdasarkan ulasan pengembara sebenar dan populariti dalam kalangan tetamu yang telah menempah penginapan berhampiran Morac Go Kart Track 1 Utama melalui Hotels.com. Hotel berhampiran Morac Go Kart Track 1 Utama ini sentiasa menawarkan kualiti, lokasi, dan pengalaman pengembara. Dikemas kini terakhir pada 16 Oktober 2026.

1. M World Hotel
M World HotelDamansara Utama, 0.9 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
9.2 daripada 10, Hebat, (639 ulasan)
Harga ialah RM468
RM522 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt

2. One World Hotel
One World HotelBandar Utama, 0.7 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
9.2 daripada 10, Hebat, (1,001 ulasan)
Harga ialah RM459
RM559 jumlah
termasuk cukai & fi
14 Nov - 15 Nov

3. LightHouse Hotel & ShortStay
LightHouse Hotel & ShortStayDamansara Utama, 2 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
8.8 daripada 10, Cemerlang, (56 ulasan)
Harga ialah RM160
RM204 jumlah
termasuk cukai & fi
17 Okt - 18 Okt

4. H Boutique Hotel Kota Damansara
H Boutique Hotel Kota DamansaraDataran Sunway, 2.3 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.8 daripada 10, Baik, (14 ulasan)
Harga ialah RM145
RM176 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Nov - 7 Nov

5. Paxtonz By Mykey
Paxtonz By MykeyBukit Lanjan, 1.7 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
9.0 daripada 10, Hebat, (7 ulasan)
Harga ialah RM82
RM89 jumlah
termasuk cukai & fi
25 Okt - 26 Okt

6. Qliq Damansara
Qliq DamansaraDamansara Perdana, 1.6 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
8.0 daripada 10, Sangat baik, (277 ulasan)
Harga ialah RM165
RM186 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

7. Paxtonz by Mana Mana
Paxtonz by Mana ManaBukit Lanjan, 1.7 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
9.6 daripada 10, Luar biasa, (4 ulasan)
Harga ialah RM88
RM107 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

8. Manhattan Business Hotel TTDI
Manhattan Business Hotel TTDI2.7 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
8.0 daripada 10, Sangat baik, (136 ulasan)
Harga ialah RM179
RM211 jumlah
termasuk cukai & fi
5 Nov - 6 Nov

9. Manhattan Business Hotel Damansara Perdana
Manhattan Business Hotel Damansara PerdanaDamansara Perdana, 1.4 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.6 daripada 10, Baik, (146 ulasan)
Harga ialah RM123
RM146 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

10. Paxtonz KL Walk to Mall & Pool
Paxtonz KL Walk to Mall & PoolBukit Lanjan, 1.7 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
9.0 daripada 10, Hebat, (2 ulasan)
Harga ialah RM195
RM223 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

11. Seeds Hotel Damansara Bandar Utama
Seeds Hotel Damansara Bandar Utama1.2 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.8 daripada 10, Baik, (7 ulasan)
Harga ialah RM82
RM94 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

12. Encorp Strand Residences by Airhost
Encorp Strand Residences by Airhost2.2 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
8.0 daripada 10, Sangat baik, (10 ulasan)
Harga ialah RM176
RM280 jumlah
termasuk cukai & fi
15 Nov - 16 Nov

13. De UPTOWN Hotel @ Damansara Uptown
De UPTOWN Hotel @ Damansara UptownDamansara Utama, 2.2 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.6 daripada 10, Baik, (37 ulasan)
Harga ialah RM88
RM109 jumlah
termasuk cukai & fi
29 Okt - 30 Okt

14. O'Boutique Suites Hotel
O'Boutique Suites HotelKampung Sungai Kayu Ara, 2.4 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.4 daripada 10, Baik, (66 ulasan)
Harga ialah RM88
RM110 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

15. Smile Hotel Damansara Tropical
Smile Hotel Damansara Tropical2.5 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.6 daripada 10, Baik, (5 ulasan)
Harga ialah RM59
RM79 jumlah
termasuk cukai & fi
16 Okt - 17 Okt

16. Media Hotel
Media HotelTropicana, 2.5 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.4 daripada 10, Baik, (37 ulasan)
Harga ialah RM127
RM152 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

17. Sovotel Boutique Hotel at Uptown 101
Sovotel Boutique Hotel at Uptown 101Damansara Utama, 2.2 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.0 daripada 10, Baik, (85 ulasan)
Harga ialah RM87
RM118 jumlah
termasuk cukai & fi
18 Okt - 19 Okt

18. Sovotel Boutique Hotel Kota D'sara 8
Sovotel Boutique Hotel Kota D'sara 8Dataran Sunway, 2.3 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
6.8 daripada 10, Baik, (41 ulasan)
Harga ialah RM87
RM118 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt

19. Hotel O Gs Hotels Near Strand Mall
Hotel O Gs Hotels Near Strand Mall2.3 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.4 daripada 10, Baik, (12 ulasan)
Harga ialah RM52
RM74 jumlah
termasuk cukai & fi
20 Okt - 21 Okt

20. H Boutique Hotel Xplorer Kota Damansara
H Boutique Hotel Xplorer Kota DamansaraDataran Sunway, 2.3 km dari Morac Go Kart Track 1 Utama
7.0 daripada 10, Baik, (12 ulasan)
Harga ialah RM119
RM155 jumlah
termasuk cukai & fi
19 Okt - 20 Okt
Harga satu malam terendah ditemui dalam masa 24 jam yang lalu berdasarkan penginapan 1 malam untuk 2 orang dewasa. Harga dan ketersediaan tertakluk pada perubahan. Terma tambahan mungkin dikenakan.
Bandingkan hotel popular berdekatan dengan Morac Go Kart Track 1 Utama
Hartanah | Kelas hartanah | Penilaian tetamu | Termasuk sarapan | Kolam renang | Spa | Mesra haiwan kesayangan | Termasuk Wi-fi | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M World Hotel | 9.2 Hebat 639 ulasan | Lihat | ||||||
![]() One World Hotel | 9.2 Hebat 1,001 ulasan | Lihat | ||||||
![]() LightHouse Hotel & ShortStay | 8.8 Cemerlang 56 ulasan | Lihat | ||||||
![]() H Boutique Hotel Kota Damansara | 7.8 Baik 14 ulasan | Lihat | ||||||
![]() Paxtonz By Mykey | 9.0 Hebat 7 ulasan | Lihat |



































































